Прес-центр2 вересня 2019, 09:09

Шановні підприємці Старобільського району!

Прийміть найщиріші поздоровлення з Вашим професійним святом – Днем підприємця!

 

У цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави та району.

Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку району та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити виробництво і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки.

Враховуючи всі складності ведення бізнесу в нинішніх умовах ми вдячні Вам за сумлінну працю, наполегливість, активність та небайдужість, за ту підтримку, яку Ви надаєте районній та міській владі у вирішенні соціально-економічних проблем і висловити надію на подальшу плідну співпрацю щодо поліпшення життя мешканців району, розвитку місцевого виробництва товарів та послуг.

Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім Вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя Вам і Вашим родинам!

Сподіваємося, що і надалі Ваша праця буде спрямована на процвітання нашого району.

З повагою, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Калінін