Управління соціального захисту населення

Разова грошова допомога ветеранам війни до 5 травня в 2017 році

 

         В Старобільському районі триває  робота  по забезпеченню виплати разової грошової допомоги до 5 травня  інвалідам війни,  учасникам бойових дій, учасникам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

         Фінансування виплати здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

         Станом на 26 квітня 2017 року нараховано одноразову грошову допомогу 2132 пільговикам на загальну суму 2347900 грн., а саме:

  • Інвалідам війни 1 гр. – 71 особі на суму 248500 грн.,
  • Інвалідам війни 2 гр. – 126 особам на суму 390600 грн.,
  • Інвалідам війни 3 гр. – 64 особам на суму 172800 грн.,
  • Учасникам бойових дій – 820 особам на суму 984000 грн.,
  • Учасникам війни – 786 особам на суму 393000 грн.,
  • Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих ветеранів війни – 265 особам на суму 159000 грн.

          Зазначена виплата проводиться  через поштові відділення зв’язку або через установи банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача) за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами – за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання.

          Військовослужбовцям, особам начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ України, особам начальницького і рядового складу кримінально-виконавчої системи України, які проходять службу (крім пенсіонерів), виплата разової грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів на спеціальні рахунки військових частин, установ і організацій за місцем їх служби.

           Ветерани війни, які не отримали разову грошової допомоги до 5 травня, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

           Разова грошова допомога в разі смерті ветерана до 5 травня не виплачується.

 


 

Прибирання біля пам’ятного знаку

 

 

     Події Чорнобильської катастрофи 26 квітня 1986 року назавжди залишаться в пам’яті народу. Треба пам’ятати подвиг людей, які не пощадили своє життя, захищаючи свою Вітчизну від ядерної катастрофи.

     В канун 31 річниці Чорнобильської катастрофи упорядкували територію біля пам’ятного знаку померлим ліквідаторам аварії на ЧАЕС та були висаджені дерева. В цьому брали участь ліквідатори аварії, представники ветеранської організації та студенти ЛНУ ім. Т.Г.Шевченка