До уваги підприємців!

Відділ економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Старобільської райдержадміністрації доводить до відома громадян, підприємств та організацій інформацію, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 5-6 вересня 2017 року у м. Луцьк проводить виїзне засідання з питань розвитку курортів та рекреації.

Під час засідання планується опрацювати питання щодо перспектив розвитку туристично-рекреаційної діяльності в Україні, створення та розвитку курортів в Україні, використання природних лікувальних ресурсів, їх збереження та охорони, курортно-рекреаційного сектору України та цілей сталого розвитку; перспектив розвитку медичного туризму, СПА та велнес індустрії – як поза сезонного виду відпочинку тощо. Проект порядку денного додається.

До участі у роботі засідання запрошено представників МОЗ, Мінприроди, Мінрегіону, наукових установ, курортів державного значення, місцевих органів виконавчої влади, закладів, що надають послуги медичного туризму, СПА та велнес послуг, спілок, союзів тощо.

Місце проведення засідання: Волинська область, м. Луцьк, Київська площа, 9, Будинок обласної ради (овальна зала). 

До уваги підприємств харчової промисловості та підприємців, що здійснюють діяльність у сфері громадського харчування!

08 серпня 2017 року о 15:00 в малій залі Старобільської райдержадміністрації відбудеться нарада з питання набрання чинності деяких положень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, та з метою роз’яснення про необхідність впровадження на об’єктах харчової промисловості та громадського харчування обов’язкової постійно діючої процедури, що застосована на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.

 

"Турист України"

 

Щодо проведення Дев’ятої сесії Ярмарку китайських інвестицій у Виставочному центі м. Пекін (Китай).

 

Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані на території Старобільського району станом на 01.07.2017 року

 

Щодо проведення торгової місії до Республіки Індія

 

Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані на території Старобільського району станом на 01.04.2017 року