Архівний відділ

Старобільщина партизанська в обличчях

 

     На виконання Плану заходів архівних установ області щодо відзначення у 2017 році Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, затверджених диретором Державного архіву Луганської області, в приміщенні архівного відділу відкрито виставку до Дня партизанської слави "Старобільщина партизанська в обличчях".

 


 

Тематична виставка «Демократія. Людина. Свобода.»

 

    З нагоди Дня Конституції України (28 червня) архівний відділ Старобільської райдержадміністрації презентує тематичну виставку «Демократія. Людина. Свобода.». 
    У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверену волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної, демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. 
     Конституція увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.