Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Відповідальна особа - провідний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з громадськістю:
(Тимчасово вакантна посада)
Телефон: (06461) 2-13-65 (приймальня голови)

 


02.03.2020 в Національному агентстві з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) почала працювати багатоканальна «гаряча лінія», за якою надаються відповіді на питання щодо заповнення декларацій та роботи з Реєстром декларацій: +38(044)200-06-94.
З понеділка до п’ятниці з 8:00 до 18:00 без перерви суб’єкти декларування можуть отримати консультацію від фахівців НАЗК. Сервіс з надання консультацій також працює цілодобово. В автоматичному режимі можна отримати відповіді на найбільш поширені запитання, які виникли у суб’єктів декларування з початку кампанії подання щорічних декларацій.
Крім цього, на офіційному сайті НАЗК для суб’єктів декларування передбачена можливість подати своє запитання в електронній формі зайшовши в розділ «Декларування», підрозділ «Технічна допомога» або за електронною адресою: support@nazk.gov.ua.

 


Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Хто має подавати електронну декларацію?
Роз’яснення щодо визначення суб’єктів декларування, передбачених підпунктом «и» пункту 1 та пунктами 2, 3 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» (щодо посадових осіб юридичних осіб публічного права)
РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю
НАЗК наголошує!
Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
Розпорядження голови районної державної адміністрації "Про затвердження Заходів щодо запобігання і протидії корупції на 2018-2019 роки"
543
28.09.2018
До уваги осіб, які бажають стати державними службовцями та мають корпоративні права!