Соціально-економічний стан

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, дотримання вимог пункту 12 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, пропонуємо для громадського обговорення проект Програми  економічного і соціального розвитку Старобільського району Луганської області на 2019 рік. Зауваження та пропозиції чекаємо на e-mail: starobilsk-ekonom@ukr.net.

(Натисніть тут, щоб завантажити всі документи одним файлом)


Соціально-економічне становище Луганської області

у січні 2018 року

Повідомлення Головного управління статистики у Луганській області

(у цьому повідомленні дані наведені без частини зони

проведення антитерористичної операції)


       22.12.2017 року відбулась 24 сесія 7 скликання Старобільської районної ради, де рішенням № 24\1 був затверджений звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Старобільського району на 2017 рік за 9 місяців 2017 року та рішенням № 24\2 була затверджена Програма економічного і соціального розвитку Старобільського району Луганської області на 2018 рік.

        На сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на двадцять четвертої сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису, а саме: http://raysovet-starobelsk.adr.com.ua/images/Rishennya/rish_24_1.pdf; http://raysovet-starobelsk.adr.com.ua/images/Rishennya/zvit_rish_24_1.pdf; http://raysovet-starobelsk.adr.com.ua/images/Rishennya/rish_24_2.pdf; http://raysovet-starobelsk.adr.com.ua/images/Rishennya/Dodatki_rish_24_2... http://raysovet-starobelsk.adr.com.ua/images/Rishennya/poyasnennya_rish_...