Прес-центр3 серпня 2020, 14:08

Першість Старобільського району з силового багатоборства

1 серпня 2020 року на базі спортивного клубу «7Я» пройшла першість Старобільського району з силового багатоборства. У змаганні взяли участь збірні команди силових структур району: Старобільський слідчий ізолятор, Східна митниця держмитслужби, Старобільська ВП ГУ Національної поліції в Луганській області.

Захід був присвячений вшануванню пам’яті загиблих старобільчан під час проведення АТО.

Програма змагання включала у себе чотири залікових вправи: багатоповторний жим штанги з половиною ваги власної маси спортсмена, підтягування на поперечині, вправа Купера та перетягування канату.

За результатами змагань переможцями у командному заліку стала команда Старобільського слідчого ізолятору. Друге місце у команди, яка представляла Східну митницю держмитслужби і третіми призерами стали чоловіки Старобільського відділу поліції.

Переможці та призери змагань у командному та особистому заліку були нагороджені грамотами, медалями, кубками та пам’ятними подарунками від організаторів змагань.