Прес-центр5 грудня 2018, 18:12

Банерна виставка «Україна 1932-1933 – Геноцид голодом»

4-5 грудня 2018 року в фойє районного Будинку Культури працювала банерна виставка «Україна 1932-1933 – Геноцид голодом». З 1 вересня 2018 року Україна і світ розпочали вшановувати загиблих під час геноциду українців. В цей день стартувала кампанія розроблена Національним інститутом національної пам’яті.

Мета акції – об’єднати українців усього світу задля пам’яті про один з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття.

Тож у ці дні ми мали змогу долучитися до Всеукраїнської акції шляхом перегляду матеріалів даної виставки. Виставку відкрила заступник голови райдержадміністрації Олена Григоренко зазначивши, що -  наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам'ять про всіх, хто не дожив, недолюбив, пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути. ми маємо пам’ятати про кожен наш крок на п’єдестал незалежності, про кожну історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося.

 Виставку відвідали студенти 4 курсу Старобільського медичного коледжу, керівники клубних закладів культури району, громадськість.