777

Пояснювальна записка

до проекту рішення «Про внесення змін до рішення Старобільської  районної ради від 19.04.2018 р. № 26/10 «Про затвердження Переліку об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Старобільського району»

 

З метою ефективного управління об’єктами спільної власності територіальних громад Старобільського району щорічно затверджується їх Перелік. Рішенням сесії районної ради від 19.04.2018 р. №26/10 «Про затвердження Переліку об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Старобільського району» вже було затверджено такий Перелік.

Проте, з квітня місяця 2018 року на деякі будівлі навчальних закладів Старобільського району було виготовлено технічні паспорти, у яких відображено фактичний стан об’єктів нерухомості, визначено їх реальну площу та перераховано усі додаткові споруди. Для оформлення правовстановлюючих документів на ці заклади необхідно щоб площі будівель у технічних паспортах та Переліку об’єктів були ідентичними. У разі виявлення невідповідності у оформленні права власності буде відмовлено.

Крім того, у зв’язку з прийняттям рішення сесії районної ради від 19.04.2018 року №26/18 «Про прийняття із комунальної власності територіальної  громади міста Старобільська у спільну власність територіальних громад Старобільського району витрат по об’єкту «Будівництво поліклініки на 240 відвідувань в зміну у місті Старобільськ» збільшилася первісна балансова вартість по об’єкту  Старобільська районна центральна поліклініка ( поліклініка на 240 відвідувань за зміну). Вона зросла на 655 033,87 грн. та склала 13 472 888,03 грн.

Згідно листа директора дитячо-юнацького клубу «Орля» по Переліку необхідно внести 2 об’єкти, а саме: нежитлове приміщення дитячо-юнацького клубу «Орля», за адресою м. Старобільськ, кв. Ватутіна, 9а та нежитлове підвальне приміщення, за адресою м. Старобільськ, кв. Ватутіна, 57, які знаходяться на балансі клубу.                                                    

Таким чином, з метою подальшого оформлення правовстановлюючих документів на будівлі навчальних закладів, встановлення фактичної первісної балансової  вартості об’єкту Старобільська районна центральна поліклініка необхідно внести зміни до рішення Старобільської  районної ради від 19.04.2018 р. № 26/10 «Про затвердження Переліку об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Старобільського району».

 

 

Заступник голови районної ради                                                  С.А. Домарєв