![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
З Днем нотаріату!
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/den_notariatu_0.jpg?itok=oI2pV0MZ)
Шановні нотаріуси та працівники нотаріату Старобільського району!
Від імені Старобільської районної державної адміністрації та особисто від себе вітаю вас з Днем нотаріату!
Це свято людей, які своєю кропіткою повсякденною працею утверджують недоторканність конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви закону. Щодня за порадою та допомогою до вас звертаються тисячі осіб, тож від вашого рівня професіоналізму та принциповості залежить впевненість громадян у надійному захисті їхніх прав та інтересів.
Переконаний, що кожен з вас усвідомлює покладену на нього відповідальність, тому й надалі вірно служитиме інтересам держави та її громадян, з честю дотримуватиметься традицій своєї професії.
Бажаю подальших успіхів у цій благородній справі, нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою людей!
Здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків в ім’я розвитку й процвітання нашої України.
З повагою
Голова Віталій Кононов