![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Прес-центр24 серпня 2021, 10:08
Вшанування пам’яті загиблих за незалежність України
24 серпня 2021 року до 30-ї річниці незалежності України на Меморіалі Слави в Старобільському міському парку культури та відпочинку відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим за незалежність України. В заході взяли участь перший заступник голови Старобільської районної державної адміністрації Володимир Череватий, заступник голови Старобільської районної ради Ольга Носаль, секретар Старобільської міської ради Світлана Барабаш та громадськість Старобільщини.