![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Прес-центр3 лютого 2022, 10:02
Виїзний прийом громадян Чмирівської громади заступником голови Старобільської РДА Світланою Загоровською
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/news-020322-dokum.jpg?itok=_Ze0zsp1)
10 лютого 2022 року заступником голови Старобільської районної державної адміністрації Світланою Загоровською буде здійснено прийом громадян Чмирівської громади з питань соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та охорони здоров’я. Прийом буде здійснюватися з 10 години у приміщенні Чмирівскої сільської ради за адресою: с. Чмирівка, вул. Повітрянофлотська, буд. 52А. Для попереднього запису звертатись за телефоном: 095 859 45 20 Луганська Ольга Анатоліївна, (06461) 2-32-65 Кудрявцева Інна Володимирівна.