![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Вітання Віталія Кононова з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img_9863222.jpg?itok=IiR0a2Kh)
Шановні жителі Старобільського району, дорогі земляки!
Від імені Старобільської районної державної адміністрації та особисто від себе прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди визначних державних свят — Дня Державного Прапора та Дня незалежності України!
Народ України святкує уже 30 - ту річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній українській землі. Ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на вірність рідній землі.
Нині українці продовжують виборювати своє право на цілісність та мирне небо над головою. І всі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української самосвідомості, виховують повагу до Батьківщини, до її Прапора та незалежності.
30 років – це ціле життя, за час якого Україна стала мудрішою. Сьогодні перед нами, її громадянами, складні й великі завдання. Але разом ми здолаємо будь-які перешкоди заради зміцнення незалежності нашої держави. Ми різні, але ми єдині!
Від щирого серця й від усієї душі зичу всім землякам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
З повагою
Голова Віталій Кононов