![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Віталій Кононов вітає медиків з професійним святом
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/z_dnem_medika.jpg?itok=M8uljT8T)
Дорогі наші медпрацівники!
Від імені Старобільської районної державної адміністрації та особисто від себе прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!
Зараз, в цей непростий для країни час, який пов’язаний з боротьбою з вірусом COVID-19 особливо хочеться висловити глибоку вдячність за вашу благородну працю. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу.
День медичного працівника в України – це свято лікарів, фельдшерів, медсестер, водіїв екстреної медичної допомоги, санітарок, лаборантів, тих, хто охороняє здоров’я жителів нашого району. Від кожного з вас залежить життя багатьох людей і за це ВАМ велика вдячність!
Бажаємо вам, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України.
Зі святом! Щастя Вам і добра!
З повагою,
Голова Старобільської РДА
Віталій Кононов