![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Віталій Кононов вітає аграріїв з професійним святом
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/z_dnem_pracivnikiv_silskogo_gospodarstva_sayt.jpg?itok=nbSGpUBa)
Шановні аграрії!
Від імені Старобільської районної державної адміністрації та особисто від себе вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку Старобільського району та держави в цілому.
День працівників сільського господарства - це свято, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
Від щирого серця дякую вам за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.
Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв.
З повагою
Голова Старобільської РДА Віталій КОНОНОВ