![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Відвідані дві прийомні сім’ї та дев’ять родин, які виховують усиновлених дітей у Марківській та Новопсковській територіальних громадах
Пріоритетом державної політики України є виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейному оточенні. Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідні батьківська любов, турбота, родинне тепло та затишок.
Сміливе рішення прийняло подружжя Інни та Володимира Нестеренків, які проживають в Новопсковській громаді Старобільського району, створивши в травні 2021 року прийомну сім’ю і прийнявши в свою родину на виховання та спільне проживання трьох дітей, позбавлених батьківського піклування, маючи при цьому власних дітей. Люблячі та добрі Інна і Володимир вдруге вирішили взяти на себе велику відповідальність – поповнити свою прийомну сім’ю знедоленими дітьми, підготувати їх до самостійного життя та дати кожній дитині найголовніше – щастя мати родину!
11 та 18 листопада спеціалістами Служби у справах дітей були відвідані дві прийомні сім’ї та дев’ять родин, які виховують усиновлених дітей у Марківській та Новопсковській територіальних громадах Старобільського району.
Утворивши прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, батьки стають взірцем людяності та відповідальності, заслуговують повагу та пошану суспільства.
Якщо і Ви готові до добрих справ, до створення родинного тепла дітям, які цього потребують, чекаємо Вас в Службі у справах дітей Старобільської районної державної адміністрації за адресою: м. Старобільськ, вул. Центральна, буд. 35.
Шановні мешканці Старобільського району, хай любов, ласка, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у створенні міцного довголіття Ваших родин!