![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Відбулась презентація маркетплейсу «Свій.Маркет»
Минулого тижня, з метою розвитку та підтримки підприємницької діяльності, використання новітніх технологій в бізнесі, сприяння провадженню суб’єктами малого і середнього підприємництва діяльності щодо просування вироблених ними товарів, в конференц-залі Старобільської районної ради відбулась презентація маркетплейсу виробників та товарів зі сходу і півдня України «Свій.Маркет», створеної в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії.
У заході взяли участь представники Старобільської районної державної адміністрації, Старобільської міської ради, представники бізнесу та громадськості.
Спікерами презентації виступили:
- Олександр Білінський, співзасновник маркетплейсу;
- Юлія Машута, керівниця маркетплейсу;
- Лілія Шепелянська, фахівчиня з просування у пошукових системах;
- Гаяне Авакян, головна редакторка онлайн-журналу Svoi.City.
Під час заходу спікери розповіли про можливості маркетплейсу для бізнесу, тренди розвитку е-коммерс (електроні продажі/покупки) в Україні та показали як зареєструватися і почати продавати на «Свій.Маркет», швидко запустити продажі, успішно виділитися на фоні конкурентів, збільшити продажі онлайн.
Ознайомитись з можливостями маркетплейсу «Свій.Маркет» можна за посиланнями: