![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Прес-центр2 лютого 2022, 11:02
Відбулась оперативна нарада у голови Старобільської районній державній адміністрації Віталія Кононова
01 лютого в Старобільській районній державній адміністрації відбулась оперативна нарада під головуванням Віталія Кононова. Участь взяли голови об’єднаних територіальних громад району, керівники підприємств, установ та організацій.
На порядку денному було розглянуто питання:
- про діяльність уповноважених органів з питань містобудування та архітектури райдержадміністрації та територіальних громад,
- про виділення коштів з бюджетів територіальних громад Старобільського району щодо приведення у відповідність організації безбар’єрного доступу на відповідних об’єктах, що реалізовані в рамках програми «Велике будівництво» у 2020-2021 роках,
- про стан безоплатної передачі майна, яке використовувалося ЦНАПами ліквідованих, в ході децентралізації райдержадміністрацій, п’яти територіальним громадам Старобільського району.
За результатами наради були розроблені та надані відповідні протокольні доручення, націлені на:
- укомплектування органів місцевого самоврядування уповноваженими архітекторами, а у разі їх відсутності – делегування їх повноважень відповідним особам;
- забезпечення видачі містобудівної документації громадянам Старобільського району відповідно до вимог чинного законодавства України;
- організацію органами місцевого самоврядування безбар’єрного доступу на об’єктах «Великого будівництва» (2020-2021рр.) відповідних територіальних громад та приведення цих об’єктів у відповідність до вимог ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд»;
- надання органами місцевого самоврядування до Старобільської районної державної адміністрації оригіналів документів з передачі майна для подальшого узагальнення та подання до Міністерства економіки України.