![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Прес-центр9 червня 2021, 13:06
Від виробників підакцизних товарів до бюджету надійшло майже 9 млн гривень
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/dps_obshchaya_1.jpg?itok=9lBaqzrl)
Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Луганській області, за січень- травень 2021 року від суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво підакцизних товарів на території Луганської області, надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) до державного бюджету 8 млн 921,6 тис. грн, у тому числі у травні – 2 млн 290,1 тис. гривень.
Нагадаємо, акцизний податок відноситься до загальнодержавних податків і зборів.
За інформацією ГУ ДПС у Луганській області