![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Прес-центр9 серпня 2024, 14:08
У Центрі підтримки сім'ї, який працює на базі гуманітарного хабу у м. Свалява, для маленьких вихованців Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, психологиня Ольга Гриньку організувала захід "Дари літа"
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/454636481_808139391506927_7627916880137730260_n.jpg?itok=PJWgPbBn)
Літо – це пора яскравих вражень та смачних фруктів. Саме тому ми вирішили провести майстер-клас з приготування запечених яблук. Діти з великим задоволенням брали участь у процесі: обирали найсмачніші яблука, готували начинку, випікали свої шедеври та, звісно ж, дегустували їх.
Ми побачили в очах наших дітей щастя і радість! Саме для цього і працює наш Центр. Адже кожна дитина заслуговує на те, щоб відчувати себе оточеною турботою та наповненою любов'ю.