![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Триває вакцинація у Старобільському районі
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/1578005264_0_75_2959_1739_1920x0_80_0_0_398a5dddbb44c12ecb56dda4403b2348.jpg?itok=V5h4zxbW)
В умовах пандемії вакцинація населення від COVID-19 залишається єдиним засобом зупинити хворобу та уникнути нових локдаунів. І хоча кількість захворілих, як на території Старобільського району, так і на території країни в цілому, значно скоротилася, варто пам’ятати - хвороба нікуди не зникла.
На сьогодні в Україні триває 4-й етап вакцинації від COVID-19 під час якого першочергово вакцинують людей старше 60 років, осіб віком 18-59 років, які мають супутні захворювання, освітян, медичних та соціальних працівників, військовослужбовців, працівників паливно-енергетичного комплексу. А також громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях.
Щеплення проводять трьома видами вакцин, що схвалені для використання ВООЗ - AstraZeneca (індійська Covishield та корейська - AstraZeneca-SKBio), американською Pfizer (Comirnaty) та китайською CoronaVac. Всі вакцини є безпечними та ефективними.
Загалом з початку вакцинації в районі першу дозу отримали 9590 чоловік, завершили вакцинацію 3239, бажають вакцинуватися 1175.
Бажаєте вакцинуватися у вихідні?
Незалежно від місця проживання громадян в місті Старобільськ щеплення населення здійснюють в центрі масової вакцинації населення, що працює у святкові та вихідні дні у адміністративній будівлі ТОВ «Ринок міста Старобільськ» за адресою: м. Старобільськ, площа Базарна 1. Тут вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком, чи повідомленням, так і всіх бажаючих вакцинуватися без попереднього запису. Щеплення здійснюють мобільні медичні бригади вакциною CoronaVac. При собі людині необхідно мати лише паспорт.
Пам’ятайте! Вакцинація проти COVID-19 це добровільний шанс отримати захист, вберегтися від ускладнень та тяжкого перебігу хвороби. Тож, подбайте про себе і своїх рідних – вакцинуйтеся і будьте здорові!