![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Стартував другий етап державної комунікаційної кампанії EUКраїна
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/ievrointegraciya.jpg?itok=3YkvuPXp)
1 листопада стартував другий етап державної комунікаційної кампанії EUКраїна, в межах виконання урядового Плану заходів на 2021 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.
Другий етап державної комунікаційної кампанії EUКраїна складається з двох частин, мета яких – підвищити обізнаність українців про:
- базові цінності Європейського Союзу з метою стимулювання поведінкових змін та соціальних трансформацій в українському суспільстві, а саме про повагу до людської гідності і прав людини, свободу, демократію, рівність, верховенство права;
- можливості та перспективи, які відкриває євроінтеграція для громадян України на прикладах результатів впровадження реформ в межах виконання Угоди про асоціацію з ЄС.
Формулюванню мети передували висновки із соціологічного дослідженням КМІС, проведеного у грудні 2020 року. Зокрема те, що майже 25% українців не пов’язують конкретні реформи, що зараз відбуваються в Україні, із стратегічним курсом держави на членство в ЄС.
Другий етап кампанії триватиме місяць, з 1 по 30 листопада 2021 року. Його географічний фокус – це шість південно-східних областей України, а саме Одеська, Миколаївська, Херсонська, Харківська, підконтрольні території Донецької та Луганської областей.
Заплановане охоплення другого етапу кампанії – по 10 мільйонів громадян України у кожній з двох його частин: про цінності ЄС і про результати впровадження євроінтеграційних реформ.
Більше про кампанію EUКраїна та про євроінтеграцію загалом можна дізнатися за посиланням https://association4u.in.ua/