![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Старобільська районна державна адміністрація систематизує потреби у житлі переселенців з зони окупації – додано форму для заповнення
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/7909.jpg?itok=B-h-2tWP)
Проводиться анкетування жителів регіону, які внаслідок дій російського агресора покинули свої домівки, перемістилися на територію, підконтрольну Уряду України, та набули статус внутрішньо переміщених осіб.
«Ми узагальнюємо потреби у необхідності надання тимчасового та постійного житла нашим переселенцям. Схожі дані збирають і місцеві органи влади Луганщини. Перед тим, як стукати у двері Кабміну та Парламенту, варто мати на руках обґрунтовану пропозицію для змін у законодавстві і розподілу видатків держбюджету. До прикладу, скільки наших жителів зі статусом ВПО мешкає і залишиться мешкати в Україні, де саме, та де бажає жити, допоки міста та села Луганщини очищатимуть від окупанта та відновлюватимуть. Визначимось із обсягами, пріоритетними категоріями і будемо реалізовувати вже конкретні заходи», – акцентував начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
Форма за посиланням заповнюється лише однією повнолітньою особою однієї родини:
https://docs.google.com/forms/d/1EZanvTsw-5CelBa0mRxWfxBxSSC9LUxLbLcIvtGxcGs