![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Шановні підприємці Старобільського району!
Шановні підприємці Старобільського району! Прийміть найщиріші поздоровлення з Вашим професійним святом – Днем підприємця!
5 вересня 2021 року країна святкує День підприємця. У цей день ми вшановуємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу. Знайти і міцно зайняти своє місце в економіці району, втілювати в життя нові ідеї та проекти - це талант і одночасно велика праця, гідна пошани і підтримки.
Дозвольте від щирого серця подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість і висловити надію на подальшу плідну співпрацю щодо поліпшення життя мешканців району, розвитку вітчизняного виробництва.
Авторитетність підприємств підтверджується численними нагородами, участю у різноманітних виставках та конкурсах. Так, грамотами Луганської обласної державної адміністрації з нагоди Дня підприємця нагороджені підприємці Старобільського району:
Ілляшов Олександр, голова сімейного фермерського господарства «Ксенія», Іващенко Дар`я, фізична особа-підприємець,
Карпов Олександр, керівник ПП «БРИЗ»,
Солодуха Микола, керівник ТОВ «Леон 2020»
та Літвінов Олексій, фізична особа-підприємець.
10 вересня, перед першим засіданням Старобільської районної координаційної ради з питань розвитку підприємницької діяльності відбудеться нагородження грамотами районної державної адміністрації за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток району 21 підприємця району.
Бажаємо стабільного розвитку Вашої справи, міцного здоров'я, удачі, успіхів, життєвої енергії та оптимізму на довгі роки. Благополуччя та добробуту Вам і Вашим родинам!
Сподіваємося, що і надалі ваша праця буде спрямована на процвітання нашого району!