![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Прес-центр27 липня 2021, 09:07
Розглянули клопотання про присвоєння почесного звання «Мати – героїня»
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img_9461.jpg?itok=YHja8ull)
26 липня 2021 року в Старобільській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з розгляду клопотань про присвоєння почесного звання «Мати – героїня», що порушуються органами місцевого самоврядування під головуванням заступника голови райдержадміністрації Світлани Загоровської.
На комісії розглянуто 2 кандидатури, які запропоновані Біловодською селищною радою. При доборі кандидатур для нагородження таким почесним званням особлива увага звертається на духовні, моральні та громадські якості жінок і членів їх сімей.
Комісією підтримано одну кандидатуру, документи якої будуть направлені до Луганської облдержадміністрації для внесення клопотання на розгляд Президенту України.