![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Протягом минулого тижня лабораторно підтверджено 31 новий випадок захворювання на COVID-19 в Старобільському районі
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/kovid_3.jpg?itok=MnCaHRUb)
З початку пандемії на території Старобільського району лабораторно підтверджено 3847 випадків захворювання на COVID-19 (з них 676 осіб було госпіталізовано), одужало – 3787 осіб, померло від ускладнень спричинених COVID-19 - 100 осіб.
Протягом минулого тижня лабораторно підтверджено 31 новий випадок захворювання на COVID-19. Всього станом на 02.08.2021 на амбулаторному лікуванні в закладах первинної ланки медичної допомоги з діагнозом COVID-19 перебуває 48 осіб, у тому числі:
15осіб в КНП «Марківський центр ПМСД», 8 нових випадків захворювання за минулий тиждень;
13осіб в КНП «Старобільський центр ПМСД», 8 нових випадків захворювання;
7осіб КНП «Біловодський центр ПМСД», 4 нових випадки захворювання;
7 осіб КНП «Новопсковський центр ПМСД», 7 нових випадків захворювання;
5 осіб в КП «Міловський центр ПМСД», 4 нових випадки захворювання;
1 особа КНП «Центр ПМСД Чмирівської сільської ради».
На стаціонарному лікуванні в КНП «Старобільська багатопрофільна лікарня» перебуває 12 пацієнтів.
Зважаючи на постійне збільшення кількості виявлення нових випадків захворювання на COVID, радимо захистити себе: дотримуйтеся дистанції, носіть маску, мийте руки та вакцинуйтеся! Бережіть себе та рідних!