![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Про хід оздоровлення та відпочинку дітей Старобільського району у 2021 році
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img_0629.jpg?itok=_zVK-Vcc)
02 листопада 2021 року під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Катерини Безгинської відбулася нарада в режимі відеоконференцзв’язку з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році Луганській області. У нараді взяла участь заступник голови Старобільської райдержадміністрації Світлана Загоровська.
У Старобільському районі з початку 2021 року, за рахунок коштів державного бюджету у дитячих таборах «Артек» і «Молода гвардія» оздоровилися та відпочили 11 дітей пільгової категорії, а саме: 4 дитини із багатодітних сімей (Марківка, Мілове, Новопсков, Старобільськ); 1 дитина із малозабезпеченої сім’ї (Старобільськ); 4 дитини зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (Новопсков -2; Старобільськ-2); 1 дитина, яка виховується в прийомній сім’ї (Новопсков) та 1 дитина талановита та обдарована (Старобільськ).
На проведення оздоровчої кампанії у 2021 році територіальними громадами Старобільського району були заплановані кошти у сумі 1млн.188,18 грн. (на оздоровлення – 811,94 тис грн, на відпочинок – 376,24 тис грн).
Лише 3 громади району запланували кошти на оздоровчу кампанію у 2021 році: Біловодська ТГ- 942,46 тис грн, Шульгинська ТГ- 152,0 тис грн та Чмирівська ТГ- 93,72 тис грн. В 11 дитячих закладах Біловодського району з денним перебуванням було охоплено оздоровленням 80 дітей пільгової категорії. У зв’язку з запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на територіях громад гострої респіраторної хвороби COVID-19 заплановані кошти були використані не в повному обсязі (Біловодська ТГ-78,6 тис грн, Шульгинська ТГ та Чмирівська ТГ- 0 грн).
На нараді також обговорили завдання оздоровлення та відпочинку дітей у наступному 2022 році. Поставленні завдання та встановлені терміни їх виконання.