![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Привітання Голови Старобільської РДА з Днем податківця України
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/z_dnem_podatkivza.jpg?itok=nM4lc1RF)
Шановні податківці Старобільщини!
Від імені Старобільської районної державної адміністрації та особисто від себе вітаю вас з професійним святом – Днем податківця України!
Ви виконуєте важливі державні функції. Від вашої кропіткої щоденної праці залежить благополуччя країни. Впевнений, що потенціал податківців, які сьогодні працюють в службі, їх відданість справі та принциповість дозволять вам не лише з гідністю виконувати усі завдання, які ставить перед вами держава, але й створити ефективно діючу службу, здатну задовольнити потреби платників податків. Особливо хочу відзначити роль ветеранів податкової служби, безцінний досвід яких є важливим для успішного розвитку нашої держави.
У цей святковий день бажаю впевненості та зростання, мудрості та натхнення, родинного затишку та невичерпного оптимізму. Дякую вам за працю на благо нашої держави та її громадян.
Зі святом!
З повагою
Голова Віталій Кононов