![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Працюємо над розширенням спектру освітніх послуг для ВПО
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/photo_2024-03-25_15-09-11.jpg?itok=heKMqUwb)
Старобільська РДА спільно з Білолуцькою СВА співпрацюють над впровадженням STEM-освіти, як напрямку надання освітніх послуг для дітей з числа ВПО.
25 березня провели робочу нараду, обговорили нагальні питання: відповідність приміщення технічним умовам, перспективу залучення грантових коштів для придбання обладнання, кадрове забезпечення, написання освітніх програм, визначили напрямки, які будемо розвивати.
STEM-лабораторія - це осередок для творчості учнів з технічним розумовим складом, де талановиті діти можуть вивчати інформатику та техніку, проєктувати власні пристрої та програмувати моделі, створювати робочі зразки та 3Д вироби.
Все обладнання після деокупації буде використане в освітньому процесі закладів освіти Білолуцької громади.