![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Підтримуйте українців у вимушеній окупації у рамках проєкту "Листи любові"
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/399092477_645794814408053_405324044838815617_n.jpg?itok=Uw5mrd69)
Більше 600 днів наш район тимчасово окупований. Росіяни здійснюють на мешканців Старобільщини фізичний, психологічний та інформаційний тиск. Нашим людям потрібна підтримка та розуміння, що про них дбають, пам'ятають і роблять усе можливе, щоб відновити мир та спокій на тимчасово окупованих територіях. Розповідайте про це у "листах любові", підтримуйте українців у вимушеній окупації. Пишіть листи зі словами любові та підтримки. Ви можете вказати ім’я конкретного адресата або ж присвятити свій лист всім сміливим і незламним українцям, які продовжують вірити і боротись попри тимчасовий контроль окупантів над їхнім населеним пунктом.
Якщо ви знаходитеся на тимчасово окупованих територіях, поділіться своєю історією. З метою безпеки, ваша історія буде опублікована анонімно.
Лист любові можна написати тут: https://www.lettersoflove.org.ua
Якщо ви чекаєте на деокупацію вдома, то заходьте за читайте слова підтримки та любові, адресовані вам.
Проєкт «Листи любові» реалізовує комунікаційна агенція Gres Todorchuk у партнерстві з ГО «СВОІ», ГО «Молоді Ініціативні», Foundation «UNION».