![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Не мовчи - тобі допоможуть!
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/451653079_466931749554709_1357778879005864689_n.jpg?itok=t0X7EaUN)
На базі Луганського обласного центру соціально-психологічної допомоги працює регіональна «гаряча лінія» з питань протидії домашньому і гендерно обумовленому насильству та дискримінації за ознакою статі, а також лінія психологічної допомоги для підтримки психічного здоров’я в умовах постійного стресу та емоційної напруги, спричинених війною.
Жінки та діти, які пережили окупацію, і дружини військових, які знаходились у полоні, можуть отримати цілодобову кваліфіковану психологічну допомогу, психологічний супровід та реабілітацію. Також надається психологічна допомога та проводиться корекційна робота з постраждалими від домашнього насильства.
Телефон «регіональної гарячої лінії» з протидії домашньому насильству - 066 915 7200.
Урядова «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та домашньому насильству - 15-47.
Конфеденційно. Безкоштовно.