Мітинг-реквієм на території відділу прикордонної служби «Марківка», з нагоди вшанування пам’яті загиблих воїнів-прикордонників
Найкращі з кращих падають від куль,
грудьми своїми землю прикривають
сумним набатом в селах і містах
Звучать слова: «герої не вмирають!»
Саме перша декада серпня забрала у вічність кращих синів України, мужніх захисників нашої Батьківщини, сміливі та відважні хлопці, життя яких раптово обірвалося. 10 серпня 2014 року став трагічним днем в історії відділу прикордонної служби «Марківка» та жителів Марківської громади. Сім років тому не повернулись з виконання бойового завдання: старшина – Давід Дзідзінашвілі, старший сержант – Сергій Андрієнко, прапорщик – Володимир Шило та сержант – В’ячеслав Акутін.
У ці серпневі дні земляки, родини, друзі з сумом згадують своїх полеглих героїв.
10 серпня на території відділу прикордонної служби «Марківка» відбувся мітинг-реквієм, з нагоди вшанування пам’яті загиблих воїнів-прикордонників. На заході були присутні начальник відділу прикордонної служби «Марківка» підполковник Владислав Шевчук, голова Марківської територіальної громади Ігор Дзюба, виконуючий обов’язки заступника начальника Луганського прикордонного загону з персоналу підполковник В’ячеслав Андрусенко, начальник відділу №1 Старобільського районного центру комплектування та соціальної підтримки, Юрій Шемякін, голова Марківської громадської патріотичної організації воїнів-прикордонників Олександр Піляшенко, близькі та рідні загиблих прикордонників, громадськість.
Світла пам’ять нашим землякам, героям України!