![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Марафон спільночитання «У єдності сила, у єдності перемога!»
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/kniga_roku_kopiya_17.jpg?itok=Ux0Y37vF)
16 лютого до Дня Єднання гуманітарний хаб Старобільської районної державної адміністрації у Києві запрошує до марафону спільночитання «У єдності сила, у єдності перемога!». Захід відбудеться у змішаному форматі у приміщенні гуманітарного хабу за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 26 А, каб. 330. Початок заходу об 11-00. Запрошуємо доєднатися до заходу у режимі онлайн на платформі Google Meet (посилання буде розіслано учасникам).До заходу можна долучитися дистанційно, розмістивши на своїх сторінках у соціальних мережах відеозапис, зазначивши в описі «Долучаємося до марафону спільночитання «У єдності сила, у єдності перемога!», який проводить гуманітарний хаб при Старобільській райдержадміністрації, та, ОБОВ'ЯЗКОВО, відмітити цей допис хештегом #День_Єдності_Старобільщина. Чекаємо усіх охочих! Долучайтеся, говоріть про важливе, щоб нас чули!