![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Керівники району привітали працівників лісу
Щорічно у третю неділю вересня в Україні відзначають професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості – День працівника лісу.
З цього приводу до ДП «Старобільське лісомисливське господарство» завітали керівники району, представники установ та організацій району.
Вітаючи працівників лісового господарства голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов подякував за невтомну працю і самовідданість, значний вклад у справу збереження, примноження, дбайливого і раціонального використання лісу, побажав їм успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.
За сумлінну працю та високий професіоналізм найкращі працівники лісового господарства району були нагороджені грамотами.