![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/kniga_roku_9_0.jpg?itok=sAPnYyOA)
Відділ освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Старобільської районної адміністрації повідомляє, що відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Луганської ОДА від 06.11.2023 №58 триває ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Завданням, якого є виявлення і розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у вищих навчальних закладах. Олімпіади відбулися вже з української мови та літератури, фізики, математики, історії, правознавства, біології, англійської, німецької мов, інформатики. Учасниками олімпіадного руху стали 221 учень/учениця закладів загальної середньої освіти Старобільського району.
Попереду – олімпіади з географії, хімії. Вітаємо переможців та бажаємо дітям упевненості у своїх знаннях, успіхів, високих резултатів, а також перемог на обласному (ІІІ) етапі олімпіад, який розпочнеться у січні 2024 року.