![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Прес-центр9 вересня 2021, 11:09
Дія.Цифрова освіта — самоосвіта для держслужбовців
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/426-frame_1.png?itok=a1R8anr5)
Відділ управління персоналом Старобільської РДА повідомляє: Володіти цифровими навичками — це вимога сьогодення. Сучасним держслужбовцям необхідні компетенції для належного втілення цифрових змін, адже технології розвиваються надшвидкими темпами. Портал Дія.Цифрова освіта https://thedigital.gov.ua/ допоможе держслужбовцям опанувати цифрові навички в захопливому форматі, коли поєднуються навчання та розваги.
З 01 вересня 2021 року всі курси на Дія.Цифрова освіта — а це більше 60 освітніх серіалів — передбачають нарахування 0,1-0,2 кредитів ЄКТС в рамках самоосвіти держслужбовців.
Всі освітні серіали на порталі Дія.Цифрова освіта безоплатні для перегляду.