![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_stb_herb.png)
Прес-центр27 cічня 2022, 15:01
02 лютого 2022 року відбудеться прийом громадян Старобільської громади першим заступником голови Старобільської РДА Череватим Володимиром
![](https://stb.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/news-012722-rda.jpg?itok=fA6OJjGF)
Першим заступником голови Старобільської районної державної адміністрації Череватим Володимиром Олександровичем буде здійснено прийом громадян Старобільської громади з питань житлово-комунального господарства та соціально-економічного розвитку. Прийом буде здійснюватися з 10 години у приміщенні Старобільської райдержадміністрації за адресою: м. Старобільськ, вул. Центральна, буд.35, каб.№14.
Для попереднього запису звертатись за телефоном: (06461) 2 32 65, 2 14 54 Кудрявцева Інна Володимирівна.