13 липня 2021, 08:07

Засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів

9 липня першого засідання ініціативної групи з підготовки  та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при Старобільській районній державній адміністрації на 2021-2022 роки. Членами ініціативної групи розглянуто питання за наступним порядком денним:

1. Затвердження порядку денного засідання ініціативної групи.

2. Обрання голови ініціативної групи.

3. Обрання секретаря ініціативної групи.

4. Визначення основних аспектів формування громадської ради при Старобільській районній державній адміністрації (спосіб, кількісний склад).

5. Обговорення орієнтовної дати, часу та місця проведення Установчих зборів для формування громадської ради при Старобільській районній державній адміністрації.

6. Обговорення та схвалення:

 – змісту повідомлення інститутам громадянського суспільства про спосіб формування складу Громадської ради при Старобільській районній державній адміністрації та її кількісний склад;

 – форм заяв та додатків до неї від інститутів громадянського суспільства.

7. Обговорення та схвалення порядку подання документів інститутами громадянського суспільства.

8. Різне.

За результатами засідання був обраний голова ініціативної – Володимир Правенький, голова відокремленого підрозділу Асоціації ветеранів війни, УБД та волонтерів АТО у Старобільському районі, секретар – Тетяна Волошина, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Старобільської районної державної адміністрації.

Був визначений спосіб  голосування – шляхом рейтингового голосування, та якщо кількість заявок буде меншою або дорівнюватиме визначеному ініціативною групою кількісного складу, то всі кандидати, документи яких відповідають установленим вимогам, вважатимуться  обраними до складу громадської ради.

Членами ініціативної групи було вирішено, що установчі збори відбудуться 8 вересня 2021 року в конференц-залі Старобільської районної ради о 10-00.

Затверджено зміст повідомлення ІГС про спосіб формування складу громадської ради при Старобільській РДА, затверджені форми заяви ІГС та додатків до неї.