Прес-центр14 березня 2017, 12:03

Запрошення до участі в Схід-Експо 2017

    23-24 березня у Сєвєродонецьку за ініціативи Програми розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні відбудеться СХІД-Експо 2017. СХІД-Експо 2017 – це комплекс заходів для власників бізнесу, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, місцевих та загальнонаціональних органів влади, спрямованих на розвиток підприємницької діяльності в регіоні. 

    СХІД-Експо 2017 запрошує керівників і власників малого та середнього бізнесу (МСБ) з різних галузей для пошуку ділових партнерів, клієнтів і встановлення нових комерційних відносин. На панельних дискусіях і презентаціях учасники дізнаються про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології та відкриють для себе нову продукцію від місцевих виробників. Це унікальна можливість для малих і середніх підприємств розширити ринки збуту і знайти нові можливості розвитку своєї справи.

    Основними проблемами, з якими зіштовхується малий та середній бізнес Луганської області є пошкодження інфраструктурних об'єктів через конфлікт у регіоні, складна логістика і втрата традиційних ринків збуту. СХІД-Експо 2017 направлений на посилення ділової активності МСБ в області, створення нових економічних можливостей та пошук перспектив розвитку власної справи.

    Провідні експерти з підтримки бізнес-інфраструктури та представники міжнародних організацій розкажуть про програми, послуги та ресурси, які відкриті для підприємців у регіоні та поза його межами. Відомі товаровиробники проведуть для вас майстер-класи і навчать, як створити якісний продукт своїми руками. На СХІД-Експо 2017 ви також дізнаєтеся про історії успіху підприємців, які отримали грант від ПРООН, що дозволив їм з нуля запустити бізнес та успішно його розвивати. Також кожен відвідувач візьме участь у розіграші призів від виробників, організаторів та їх партнерів.

    Партнерами СХІД-Експо 2017 є Луганська обласна державна адміністрація, Луганська регіональна торгово-промислова палата, Агенція регіонального розвитку Луганської області.

    З програмою заходу можна ознайомитись за посиланням http://eastexpo.lg.ua/