Прес-центр13 березня 2020, 15:03

Відібрані проекти від Старобільського району, що могли б реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР у 2020 році

За інформацією відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Старобільської райдержадміністрації, наприкінці 2019 року Старобільською райдержадміністрацією, Старобільською міською радою здійснювалась підготовка до участі у конкурсному відборі проектів від Старобільського району, що могли б реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР у 2020 році, які були зареєстровані на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Так, з 14 проектів від Старобільського району, які були зареєстровані на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (http://dfrr.minregion.gov.ua/Projects-list), наразі відібрані регіональною комісією – 3 проекти; 8 проектів оцінені регіональною комісією та 2 проекти визначені до видалення.

Відібрані проекти регіональною комісією:

«Реконструкція очисних споруд в с. Половинкине Старобільського району Луганської області» вартістю 39 млн. 182,3 тис.грн із 10% спів фінансуванням проекту коштами обласного бюджету;

  • ництво ливневої каналізації від Автостанції та КПТ "Контакт" (вул. Центральна, 89а) по вулицям Миру, Гаршина, Чернишевського та Горького у місті Старобільськ Луганської області» вартістю 26 млн. 82,9 тис.грн із 10% спів фінансуванням коштами міського бюджету;

«Розроблення містобудівної та землевпорядної документації м.Старобільськ Луганської області як економічна основа розвитку регіону» вартістю 3 млн. 182,4 тис.грн із 10% спів фінансуванням коштами міського бюджету.

Сподіваємося, за умови отримання коштів ДФРР, активна фаза впровадження проектів відбудеться у літній період поточного року.