13 вересня 2021, 16:09

Відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Старобільській районній державній адміністрації на 2021-2022 роки

8 вересня 2021 року відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Старобільській районній державній адміністрації на 2021-2022 роки.

З вітальнім словом до кандидатів звернувся перший заступник голови Старобільської РДА Володимир Череватий, зазначивши: «Доволі дієвим тa певним стимулом для оргaнів держaвної влaди на місцях є інститут Громaдської рaди, aдже сaме цей оргaн діє у безпосередній близькості до влaди. Це дaє змогу оперaтивно і конструктивно вирішувaти питaння суспільного знaчення нa місцевому рівні». Побажав кандидатам плідної роботи та якісної комунікації.

На установчих зборах голова ініціативної групи Володимир Правенький доповів про результати роботи ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів, зазначивши що ініціативною групою визначено основні аспекти формування громадської ради при Старобільській районній державній адміністрації, кількісний склад було визначено не більше 15 осіб, визначили дату, часу та місце проведення установчих зборів для формування громадської ради при Старобільській районній державній адміністрації (08 вересня 2021 року о 10.00 в малій залі Старобільської районної ради), обговорили та схвалили зміст повідомлення інститутам громадянського суспільства про порядок подання заяв для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Старобільській районній державній адміністрації, заяв та додатків до неї від інститутів громадянського суспільства. Обговорили та схвалили порядок подання документів інститутами громадянського суспільства. 

Володимир Правенький оголосив присутнім, що до ініціативної групи надійшло 11 заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Старобільскій районній державній адміністрації. Ініціативною групою було розглянуто та опрацьовано документи відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Дослідивши відповідність поданих документів вимогам Постанови 996 ініціативна група ухвалила та допустила до участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради при Старобільській районній державні адміністрації 11 кандидатів. Всі кандидати дотрималися вимог чинного законодавства.

Так як ініціативною групою на першому засіданні було визначено максимальну кількість членів громадської ради при Старобільській РДА 15, а ініціативною групою було прийнято 11 заяв на членство у новому складі громадської ради при Старобільській районній державній адміністрації на 2021-2022 роки  та у відповідності до пункту 7 Постанови 996 якщо кількість кандидатів до складу громадської ради дорівнює або менше її кількісного складу, визначеного ініціативною групою, рейтингове голосування на установчих зборах або рейтингове електронне голосування не проводиться. Таким чином, під час установчих зборів всі 11 кандидатів, які подали документи до ініціативної групи було обрано до складу громадської ради:
 

1. Алексєєв Василь Васильович - Старобільська районна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу України

2. Волошин Сергій Миколайович - Старобільська районна організація ветеранів України Луганської області

3. Лук’яненко Олександр Валерійович - Федерація силових видів спорту Луганської області

4. Любченко Сергій Іванович - Релігійна громада Християн Віри Євангельської «Християнська Надія»

5. Очкурова Оксана Сергіївна - Громадська організація «ЦСР «Дієва громада»

6. Полулященко Олексій Юрійович - Старобільський міський осередок фізкультурно-спортивне товариство «Спартак»

7. Правенький Володимир Валентинович - Громадська спілка «Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області»

8. Приходько Світлана Леонідівна - Громадська організація «Старобільська рада жінок»

9. Риб’янцева Інна Павлівна - Громадська організація «Луганське обласне відділення Української бібліотечної асоціації»

10. Сірокурова Ірина Володимирівна - Громадська організація «Позитивні зміни»

11. Чередниченко Сергій Іванович - Громадська організація «Ветеранів і інвалідів Союз Чорнобиль України Старобільського району»