Прес-центр11 жовтня 2019, 06:10

Шановні захисники незалежної України!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни, Дня українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці! Свято Покрови Пресвятої Богородиці здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю від загарбницької навали на сході України. Захисники нашої держави не дають ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх батьків, дідів та прадідів. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Шановні захисники Вітчизни! Дякую вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні!

 

 

В. о. голови

Старобільської

райдержадміністрації                                            Олександр КАЛІНІН