Прес-центр29 жовтня 2020, 16:10

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто добра»

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто добра»:

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна, 10

Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;

+38(099)2000103 офіс ФБ «Я майбутнє України»;

050 243 69 71 керівник Марта Левченко;

Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com

Офіційний сайт https://misto-dobra.com.ua

Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, психологічну, юридичну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобувати освіту, працевлаштовуватися.

Для зарахування до Кризового центру необхідні:

  • попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті;
  • флюорографія;
  • аналіз на Torch-інфекції.

Для більш детальної інформації звертайтеся до Управління соціального захисту населення Старобільської РДА за адресою вул. Центральна, 36, м. Старобільськ, Луганська область, телефон (06461) 21303.