Прес-центр3 cічня 2020, 15:01

До уваги мешканців Старобільського району

ФОП Ушаков О.С. («Своє кіно») за підтримки Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА має намір взяти участь у грантовій програмі від Українського культурного фонду з проєктом «Луганщина: історії успіху».

Мета проєкту – створити цикл із 10 промоційних відеороликів про креативних жителів Луганщини. Програма буде базуватися на розмові з героями про життя, творчість, позицію, цінності та переконання, шлях до успіху.

Старобільською районною державною адміністрацією було надано кандидатури видатних осіб у сфері культури Старобільського району.

Після попереднього збору кандидатур героїв від райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міст та культурних установ (наразі героїв 44 з різних куточків Луганщини: м. Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Золоте, Щастя, Марківського, Попаснянського, Сватівського, Старобільського, Новоайдарського, Новопсковського та Біловодського районів), для заявки з них треба відібрати 10.

Пропонує Вам долучитися до онлайн голосування за надихаючих людей Старобільського району на платформі Свои.City (посилання - https://bitly.su/ECRwCuwl).

Закликаємо всіх бути активними та проголосувати до 8 січня, 20.00 за тих, фільми про кого хотіли б побачити. Можна віддавати голоси за кількох героїв, адже сфера діяльності героїв надзвичайно різноманітна: література, музичне мистецтво, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво (писанкарство, лозоплетіння, вишивка хрестом, гладдю, розпис предметів), мода та дизайн, хореографія, акторська майстерність, краєзнавство, журналістика, громадський сектор, волонтерство та освіта у сфері культури.