Прес-центр21 листопада 2020, 10:11

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи згідно з Указом Президента України від 13.11.2014 року №872/2014. 
Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. 
Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.
Напередодні цієї пам’ятної дати, 20 листопада відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам, загиблим за незалежність України в міському парку культури та відпочинку за участю заступника голови Старобільської райдержадміністрації Володимира Череватого, голови Старобільської районної ради Миколи Кулачка, військового комісару Старобільсько-Новопсковського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергія Свириденка. 
Також, цього дня в Луганському обласному краєзнавчому музеї за участю заступника голови РДА Володимира Череватого відбулась презентація пересувної виставки «Пам’яті небесної сотні» та проведена відео-лекція з музикальним супроводом «Хроніка подій Майдану».