Новини (Рубрика)

Прес-центр7 серпня 2022, 00:19

«Ми боремося за кожного з вас. Тому прошу – не обмежуйте власні права необґрунтованими рішеннями. Перед тим, як вам пропонують паспорт держави-агресора, подумайте – що ви втрачаєте і що вам буде гарантовано в майбутньому? Виданий на окупованій території документ не має тієї юридичної сили, як на росії. Тобто, ви не набуваєте тих прав, які мають громадяни рф. І складнощі виникають одразу при потраплянні на територію країни-агресора – росія не довіряє тим, кого поневолила чи окупувала», – Сергій Гайдай

Прес-центр5 серпня 2022, 22:45

Гуманітарний хаб Старобільської районної військової адміністрації Луганської області працює! - Звернення першого заступника начальника Старобільської військової адміністрації Володимира ЧЕРЕВАТОГО

На сьогодні наш хаб відкрито в Закарпатській області, м. Свалява, вул. Чорновола 3 (телефон для довідок 0660658125). Ми працюємо також дистанційно - відправляємо гуманітарну допомогу поштою, консультуємо за телефоном. Наразі робимо усе можливе, щоб відкрити такі ж хаби у м. Тернопіль та центральній частині нашої країни, де ми маємо організаційні можливості.

Нашу діяльність не треба сприймати лише як «видачу» продуктів чи ліків, перш за все ми шукаємо шляхи, щоб допомогти людині у її конкретній життєвій ситуації, пов‘язаної з вимушеним переселенням. Ми надаємо юридичні консультації, допомагаємо з пошуком роботи, шукаємо тимчасовий прихисток та місце довготривалого проживання. 

Прес-центр31 липня 2022, 23:01

Україна й наші люди, наші можливості могутніші за будь-які російські ракети – звернення Президента Володимира Зеленського

Цієї доби відбувся один із найжорстокіших обстрілів Миколаєва та області за весь час повномасштабної війни. Десятки ракет і реактивних снарядів... Окупанти влучили по житлових будинках, школах, іншій соціальній інфраструктурі, по промислових обʼєктах.

Російський удар забрав життя Олексія Вадатурського та його дружини Раїси, засновника однієї з найбільших українських агрокомпаній «Нібулон», Героя України. Мої щирі співчуття рідним і близьким подружжя Вадатурських.

Саме такі люди, такі компанії, саме наш український південь гарантували світу продовольчу безпеку. Так завжди було. І так знову буде. Хай російські терористи навіть не сподіваються, що їм вдасться зруйнувати соціальний та виробничий потенціал України та пройтися по руїнах.

Україна й наші люди, наші можливості точно могутніші, ніж будь-які російські ракети й снаряди.

Прес-центр31 липня 2022, 22:52

Європейським судом з прав людини відкрито провадження у справі «Україна проти росії (Х)». Позов стосується порушень прав людини на початковому етапі війни і описує події від початку російського вторгнення 24.02.2022 до фактичного виведення її сухопутних військ з околиць Києва та інших міст на півночі 07.04.2022.

У межах позову вимагається, окрім повного виведення російських військ, присудження грошової компенсації потерпілим сторонам.

Якщо ви володієте інформацією про факти порушень прав людини або ж стали жертвою чи свідком таких подій – надсилайте відео та фото матеріали

Прес-центр30 липня 2022, 23:42

Не самі зі своїми проблемами. Подбаємо про кожного! - Сергій Гайдай

Де б Ви не були мешканці Луганщини - Залишаємося на зв’язку

 

 

Прес-центр30 липня 2022, 23:32

Із урахуванням безпекової ситуації діти у 2022/2023 навчальному році можуть навчатися у закладах освіти, в яких вони навчалися до початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну, за умови, якщо такий заклад працює.

Діти також можуть навчатися у закладах освіти за місцем їхнього тимчасового перебування. Для цього один із батьків, опікунів або інших законних представників має подати до закладу освіти, який обслуговує територію проживання дитини, заяву (особисто, електронною поштою, факсом або іншим зручним способом для заявника). 

Прес-центр30 липня 2022, 23:13

Визнання Росії державою-терористом потрібне не як політичний жест, а як дієвий захист вільного світу – звернення Президента України 

За цю добу наша держава отримала багато сигналів із різних країн, які засуджують російський терористичний акт в Оленівці. Світ бачить правду. І я дякую всім нашим партнерам, які готові приєднатися до встановлення всіх обставин цієї жахливої страти наших полонених.

Обов’язково мають бути і юридичні кроки з боку світової спільноти щодо держави-терориста.  І формальне юридичне визнання Росії державою-терористом, зокрема визнання від Держдепу Сполучених Штатів, потрібне не як політичний жест, а як дієвий захист вільного світу. Таке рішення автоматично ускладнить існування для держави-терориста, автоматично розірве різноманітні політичні й бізнесові зв’язки, які в іншому разі Росія зберігатиме.
 
Прес-центр29 липня 2022, 22:25

У ніч на 29 липня на території колишньої виправної колонії смт. Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області пролунав вибух. Внаслідок нього була знищена будівля, в якій утримувались українські військовополонені. За даними росіян, загинуло більше 50 українських захисників, кількість поранених невідома. Жоден працівник колонії, бойовик «ДНР» чи російський військовий, що здійснювали охорону приміщення, згідно з коментарями російської сторони внаслідок вибуху не постраждав.  
Вчинений вибух є цинічним терористичним актом російської федерації.

 

Прес-центр28 липня 2022, 14:28

Всі етапи історії державності України можна описати одним реченням: ми були, є й будемо – звернення Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Української Державності

Прес-центр28 липня 2022, 14:21

У рамках проведення просвітницьких заходів з фінансової грамотності для населення, з 02 до 25 серпня 2022 року на власній онлайн платформі «Школа з фінансової грамотності «Талан» буде проведено літній лекторій з фінансової грамотності для вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, студентів закладів вищої освіти (вебінари)