Новини (Рубрика)

Прес-центр22 cічня 2019, 14:39

Сьогодні, 22 січня, на центральній площі міста Старобільськ з нагоди Дня Соборності України відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Прес-центр22 cічня 2019, 14:26

Вітаю! Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець за це відповідальність?

Прес-центр22 cічня 2019, 08:55

Шановні жителі Луганської області!

22 січня – у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році – ми щорічно відзначаємо День Соборності України.

Прес-центр21 cічня 2019, 17:00

Наукові співробітники Луганського обласного краєзнавчого музею, який було евакуйовано з тимчасово непідконтрольної території до Старобільська, підготували до 100-ї річниці Дня Соборності України унікальну виставку - «Най

Прес-центр21 cічня 2019, 14:05

21 січня 2019 року до 100-річчя з Дня Соборності України голова райдержадміністрації Анатолій Гаркавий відвідав виставку під назвою «Найдорожча з усіх, рідна земле моя», яка відбулась в Луганському обласному краєзнавчому

Прес-центр21 cічня 2019, 13:51

У 2017 році в Україні стартував сервіс«Он-лайн будинок юстиції», однією із складових частин якого є можливість проведення попередньої правової експертизи документів, що подаються для державної реєстрації створення громад

Прес-центр18 cічня 2019, 15:00

22 січня – це день, в який 100 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки та який заклав підґрунтя для відродження незалежної, соборної, демократичної

Прес-центр18 cічня 2019, 14:31

У рамках проекту «Схід читає» 17 січня літературна команда на чолі з  Іваном Андрусяком, Сергієм Жаданом, Андрієм Курковим, Євгеном Положієм та Тетяною Стус відвідала Сватове та Старобільськ.

Прес-центр18 cічня 2019, 13:38

76 років тому, в січневі дні 1943 року, землі нашого району було звільнено від нацистської окупації, але і сьогодні ми з глибокою шаною згадуємо подвиг захисників та визволителів нашого краю.