Виставка «Схід-Експо 2019», що реалізувалась Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії

08-09 листопада 2019 року у конгрес-центрі «Український дім» м. Київ відбулася бізнес-виставка «Схід-Експо 2019», що реалізувалась Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії. Бізнес-виставка «Схід-Експо 2019» була спрямована на зміцнення зв’язків між підприємствами Донецької, Луганської та Запорізької областей з рештою України, ЄС та іншими країнами, на створення нових можливостей для партнерства та співпраці.

Центральною подією «Схід-Експо 2019» стала виставка-презентація своєї продукції підприємств зі сходу України, що поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та встановлення нових ділових відносин. На виставці приймала участь та презентувала свою продукцію комерційний директор Нємцева Світлана приватного підприємства «Старобільський завод продовольчих товарів» за торговою маркою «VIRA». Підприємство є виробником високоякісних продуктів сільськогосподарського походження та товарів інших груп, працює на аграрному ринку з березня 2009 року. Відмінною особливістю підприємства є те, що все обладнання, що використовується новітнє, сучасне, потужне та енергозберігаюче, а сировина, що надходить на переробку проходить якісний жорсткий лабораторний контроль. Все це і є запорукою того, що продукція, якою насичений не тільки регіональний, а й український ринок є високоякісною та конкурентоспроможною, вона відповідним чином сертифікована, неодноразово була як лауреатом , так і призером багатьох регіональних і всеукраїнських конкурсів з якості.

У другий день бізнес-заходу «Схід-Експо 2019» в Києві відбувся ярмарок із проведенням майстер-класів декоративно-ужиткового мистецтва.

Свої вироби продемонстрували майстри з гончарства, вишивання, хенд-мейду та інших ремесел. Зі Старобільського району, власницею студії «Akva_star_art» Іриною Базикіною був проведений майстер-клас з розпису тарілок крапкою акриловими контурами.

            В рамках бізнес- виставки діти Старобільщини з проекту «Star kids fash show» приймали участь у показі колекції одягу бренду «NB» (Наталія Бондар)