Відділ сім’ї, молоді та спорту

«Відбувся турнір з гирьового спорту»

    22 квітня 2017 року, в смт. Новопсков відбувсятурнір з гирьового спорту «Старт до чемпіонства».В змаганняхприйняло участь 13 команд з Луганської та Харківської областей, всьогоблизько 80-ти осіб.

    Змаганняпроводилися в різнихвіковихгрупах:

    2006 і молодше, 2004-2005, 2002-2003, 1999-2001 роківнародження.

    А такожсередюніорівта чоловіків 1998 рік і старше.У змаганнях взяли участь і ветерани, таким чином наймолодшомуучасникубуло 11 років, а найстаршому-62 роки.

Команднімісцярозподілилисянаступним чином:

1 місце — Команда Старобільського технікуму ЛНАУ

2 місце — Команда Старобільської ДЮСШ

3 місце — Команда села Рибя`нцевоНовопсковського району.

    Командипереможницібулинагороджені кубками, а чемпіони і призерив кожнійвіковійкатегоріїбулинагороджені медалями, грамотами та ціннимиподарунками.

    У командіпереможницічемпіонами стали:

Григоренко Ірина, Лук`янцеваМарія, Касьяненко Олександр, Романченко Микола.

Другімісцязайняли:Шевчук Богдан, Колесник Максим

Третємісце:ГрабкоІлля.

Четвертемісце:Артеменко Артем.


«Пройшли традиційні сімейні змагання»

    Сьогодні, 20 квітня, відбувся фінал районної спортивної гри «Тато, мама, я – здорова сім'я».Три найсильніших сімейних команди зібралися у спортивному залі Старобільської дитячо-юнацької спортивної школи, щоб з'ясувати хто вправніший, швидше.

    Всього організаторами відділом сім'ї, молоді та спорту і дитячо-юнацьким клубом «Орля» було проведено 10 конкурсів для сімей.

    В результаті, щорічних змагань переможцями стали сім'я Деряга у складі тата Андрія Вікторовича, мами Ірини Миколаївни та капітана Єви. Команда є представником Старобільської СЗОШ № 3.

    Друге місце посіли представники Лиманської школи, сім'я Зайцевих, у складі батька Вадима Сергійовича, мами Яни Петрівни і капітана Тіни, які фінішували з однаковим кількістю очей, але поступилися в показнику особистих перемог у конкурсах.

    Замикає трійку сім'я Мінчук, представники Старобільської ЗОШ № 2 І ступеню, капітан команди Данило, тато – Олександр Володимирович, мама – Ольга Романівна.

    Всі призери нагороджені грамотами, медалями та цінними призами від відділу сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Так само призи були надані Старобільською районною радою жінок, Немцевої Світланою Іванівною та Авраменко Галиною Олександрівною.

    Організатори висловлюють подяку за допомогу в організації свята адміністрації та співробітникам Старобільської ДЮСШ та міській раді ФСТ «Спартак».

 


«Пройшов Чемпіонат Луганської області з волейболу серед юних волейболістів»

    У минулу п'ятницю, 14 квітня у залі ДЮСШ відбувся Чемпіонат Луганської області з волейболу серед юнаків та дівчат 2005-2006 року народження.

    У змаганнях між хлопчиками команда Старобільської ДЮСШ не залишила шансів своїм суперникам і стала першою, обігравши при цьому Новоайдар (2 місце), Новопсков (3 місце), і Мілове (4место).

    Серед дівчаток Старобільська дитячо-юнацька спортивна школа виставила 2 команди «ДЮСШ» (тренер Черниш Ю. В.) та «ДЮСШ - 2» (тренер Світличний І. В.).У напруженій боротьбі перше місце в цьому віці посіла команда Новопсковського району, другими були юні волейболістки Новоайдарського району, а третє місце виборола команда «ДЮСШ - 2», замикає команди , на четвертому місці команда «ДЮСШ».

    Команди нагороджені грамотами та пам'ятними подарунками від організаторів.

 

 

 


«Пройшли змагання з гімнастики»

Першість дитячо-юнацького клубу «Орля» з художньої гімнастики відбулась 15 квітня 2017 року на базі спортивної зали Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 4. Керівник гуртка "Гімнастика" Вороніна Ліля Анатоліївна.

Відкрили змагання вихованці гуртка «Фітнес-аеробіка» танками «Україночка» та «Рок-н-рол».

Спортсменки змагались у 5 віковихгрупах де виконували 2 вправи з предметом на вибір. Молодшавіковагрупавиконувала 1 вправу.

Переможцізмагань.

Друга молодшагрупа – 2009 рікнародження.

І місце - Кулаковська Ольга
ІІ місце – Волошина Валерія
ІІІ місце – Лебідь Дар’я

Молодшагрупа – 2007-2008 роки народження.
І місце- Кривоносова Валерія
ІІ місце – РибалкаАльбіна
ІІІ місце – Титаренко Юлія

Середнягрупа – 2005-2006 роки народження
І місце- КучмаДіана
ІІ місце – Яцун Катерина

Старша група –2004 рік народження.
І місце - ПлосконосЕлизавета
ІІ місце – Скрипник Катерина
ІІІ місце – Кравцова Анна

Старшагрупа – 2002-2003 роки народження
І місце - СеменіхінаСніжана
ІІ місце – Головко Карина

Переможниці нагороджені грамотами та медалями від організаторів відділу сім`ї,молоді та спорту, ДЮК «Орля» та  міської організації ФСТ «Спартак».

Вітаємо переможців і бажаємо творчих успіхів та наснаги!

 

 

 


«Відбулася першість району з баскетболу»

    Сьогодні, 13 квітня 2017 року в спортивному залі ДЮСШ пройшла першість району з баскетболу серед юнаків, учнів 8-10 класів, ініційована відділом сім`ї, молоді та спорту, відділом освіти, міською радою ФСТ «Спартак» та новоствореної федерацією баскетболу Луганської області.

    У турнірі прийняли участь 6 команд: Старобільські школи №1, №3, №4 та гімназія, а також команди Половинкинської та Чмирівської шкіл.

    В результаті жеребкування команди були розділені на 2 групи.

    В результаті ігор в підгрупах у грі за 3 місце зійшлися учні Чмирівського НВК і Половинкинської ЗОШ. У цьому протистоянні сильнішими (9-0) були баскетболісти села Половинкине.

    Фінальна гра пройшла за участю команд переможців груп Старобільської гімназії та Старобільської ЗОШ №3. Вона закінчилася з рахунком 15:10 на користь школи №3.

    За підсумками турніру звання кращого гравця отримав Заїка Влад.

    Команди переможниці нагороджені грамотами та кубками від організаторів.

 

 


«Старобільчани взяли участь в Міжнародному турнірі»

    8-9 квітня, в місті Харків відбувся Міжнародний турнір 2017 KHARKOV OPEN з пауерліфтингу та жиму лежачи, в якому взяли участь спортсмени Старобільського району Ігнатюк Сергій і Лебідь Сергій.

    У підсумку змагань 1 місце у ваговій категорії до 100 кг з результатом 192.5 кг серед юніорів зайняв Ігнатюк Сергій, а також він виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу.


«Досягнення юного пловця»

    27-29 березня, в місті Харків, пройшла відкрита першість міста з плавання, в турнірі взяли участь плавці з багатьох областей країни. У змаганнях взяв участь старобільчанин, вихованець спеціалізованої спортивної школи «Садко» (м. Сєвєродонецьк) Мінчук Гордій.

    На дистанціях 50, 100 і 200 метрів кролем у ластах, серед старших юнаків, Гордій зайняв 5, 7 і 9 місця відповідно, що є чудовим результатом, для спортсмена 2008 року народження.

    Трохи пізніше, в місті Сєверодонецьк, пройшов Кубок міста. На цих змаганнях юний плавець заробив дві золоті нагороди на дистанціях 50 метрів в биластах і 100 метрів у моноласте, а так само два других місця на дистанціях 100 метрів кролем і 50 метрів в моноласте. Слід зазначити, що на останній дистанції Мінчук Гордій виконав норматив третього дорослого розряду.


«Команда легкоатлетів стала першою на Чемпіонаті області»

У суботу,8 квітня, в місті Лисичанськ, пройшов весняний Чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу.

Для участі у змаганнях зібралося понад 150 бігунів, які представляють майже всю область.

Команда Старобільського району була представлена вихованцями відділення легкої атлетики ДЮСШ.

Всього наша збірна включала в себе 47 легкоатлетів.

В результаті, зібравши врожай з 12 нагород різного номіналу, збірна Старобільського району стала переможцем у загальнокомандному заліку.

Свій медальний внесок у перемогу вклали:

І місце

Денькович Оксана – 1000 метрів

Світличний Руслан – 2000 метрів

Дейна Денис – 3000 метрів

Кордик Руслан – 5000 метрів

Хорольська Єлизавета – 2000 метрів

ІІ місце

Пронька Олександра – 500 метрів

Завадкая Поліна – 1000 метрів

Луганський Андрій – 2000 метрів

Рибалко Тарас – 3000 метрів

Деняк Максим – 10 000 метрів

ІІІ місце

Світличний Родіон – 1000 метрів

Тараненко Анастасія – 3000 метрів


«Старобільчанин прийняв участь у щорічному полумарафонському забігу в Києві»

8 квітня, в місті Київ, пройшов щорічний полумарафонський забіг «Київський напівмарафон Нова Пошта».

Крім основної дистанції були і забіги на 3, 5 і 10 кілометрів, естафетні змагання та благодійні

Більше 2500 атлетів стартувало на дистанції 21 кілометр, в цьому числі був і старобільчанин Іван Світличний.

Фінішувавши з результатом 1, 29, 26, Іван Світличний став 67 у своїй категорії.

Переможцем став бігун з Ефіопії, втричі місце у поляка, а третє місце посів спортсмен з України.


 

 

«Нові перемоги Старобільських гирьовиків»

7-8 квітня 2017 року в місті Києві проходив традиційний кубок України, присвячений пам'яті Е. Ф. Гарнич-Гарницького. У змаганнях взяли участь представники 12 областей України, серед яких були і два представника з Луганської області, студенти Старобільського технікуму ЛНАУ: Григоренко Ірина і Касяненко Олександр.

Обидва учасники гідно представили Луганщину на цих змаганнях не дивлячись на те, що змагання проводились серед дорослих спортсменів.

Так Касяненко Олександр завоював срібну медаль, а Григоренко Ірина выборала звання чемпіона.

На наступний день, вперше в Україні проводилися змагання «Поштовх двох гир» за 16 кг серед жінок. І в цьому новому виді змагань Григоренко знову стає переможцем.

Таким чином Ірина стала першим чемпіоном України в цьому новому виді змагань з гирьового спорту вписавши своє ім'я в таблицю рекордів. Рекорд у цьому виді вправи дорівнює 60 підйомів.

Вітаємо Ірину як із завоюванням звання Чемпіона,так і з встановленням рекорду України!


 

 «Матчева зустріч з боксу»

У минулу п'ятницю, 7 квітня, в спеціалізованому залі боксу «Прогрес», пройшла матчева зустріч з боксу, в якій взяло участь понад 90 спортсменів з Мілового, Рубіжного, Сєвєродонецька, Щастя, Сватове та Старобільська. Звичайно ж, найчисельнішою командою була старобільська збірна, яка складалася з 30 атлетів відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи. Змагання проходили в рамках підготовки до майбутньої першості Луганської області з боксу, яка пройде 29-30 квітня на базі районного Будинку культури.

В результаті змагань наша команда, в цілому завоювала 26 нагород, з яких 18 золотих, 8 срібних.

Слід зазначити, що Драгола Володимир, Черниченко Кирило, Стасилович Родіон, Стасилович Артем, Борівський Андрій, Крапля Сергій і Котів Богдан були виділені суддівською колегією як володарі кращих технік, а так само як проявили величезну волю до перемоги.

Всього через три тижні всіх спортсменів чекає велике випробування у вигляді обласних змагань, будемо тримати кулаки за наших атлетів.


 

«Перемога гуртка «Карате-до»

08 квітня 2017р. вихованці гуртка «Карате-до» дитячо-юнацького клубу «Орля» приймали участь у першості клубів Луганської області з карате JKS серед дітей, юнаків, юніорів та молоді у м. Рубіжне.

У змаганняхприйняло участь 16 вихованцівгуртка. До змаганьготувалаусіхвихованцівкерівникгуртка «Карате – до» - Чернова ТетянаАнатоліївна. Всього на змаганняхбуло до 100 учасників.

Допомогу в організаціївиїздунадали: відділу справах сім’ї, молоді та спорту та відділосвіти Старобільської РДА.

Переможці за розділами.

У віковійкатегоріїдітивіком 6-7 років:

«Ката» (бій с тінню):

ІІ місце – КолісніченкоКсенія.

ІІІ місце - ПохилькоДаниїл.

«Куміте» (бій з противником):

ІІІ місце - КолісніченкоКсенія.

«Гохон» (п’ятикроковийтехнічнийелемент)

ІІІ місце - ПохилькоДаниїл.

У віковійкатегоріїдітивіком 9-10 років:

«Ката» (бій с тінню):

Змаганнясередбілихпасків - ІІІ місце – ШубочкінРостіслав.

Змаганнясереджовтих-зелених:

І місце – КульбацькийКонстянтин.

ІV місце – Луганський Максим.

«Куміте» (бій з противником):

ІІ місце – Лошаков Дмитро Павлович.

У віковійкатегоріїдітивіком 12-13 років:

«Ката» (бій с тінню):

ІV місце–Лисих Артем.

«Куміте» (бій з противником):

ІV місце–Лисих Артем.

У віковійкатегоріїдітивіком 14-15 років:

«Ката» (бій с тінню):

ІІІ місце – ОлійникОлександр.

«Куміте» (бій з противником):

ІІ місце – ОлійникОлександр.

У віковійкатегоріїдітивіком 16+ років:

«Ката» (бій с тінню):

ІІ місце – Чернова Євгенія.

Бажаємовсімучасникам та тренеру наснаги на подальшу перемогу.


 

«Пройшов Кубок містаЛисичанська з волейболу»

На минулихвихідних, 8-9 квітня в містіЛисичанськ, пройшов Кубок міста з волейболу середчоловічих команд.

У змаганнях взяло участь 5 команд з Лисичанська, Біловодська, Рубіжного та Старобільська.

Урезультатінашіволейболісти, програвшипершідвігри, змоглизнайти в собісили, щобобігратиіншихсуперників і стати другими.

Переможцем стала команда господарівзбірнамістаЛисичанськ «Фаворит», третємісце у містаРубіжне.

Командинагороджені грамотами, гравці – медалями. Гравецькоманди «Старобільськ», В'ячеслав Войтенко, за підсумкамитурніруотримавзвання «Кращийгравець».