Відділ сім’ї, молоді та спорту

З метою публічності та залучення широкого кола громадськості, наукової спільноти та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування до процесів національно-патріотичного виховання в Україні публікуємо Резолюцію координаційної наради національно-патріотичних організацій

Контакти зв’язку: anpo.ukr@gmail.com


Підвели підсумки 33 Чемпіонату району з бігу

     24 травня на стадіоні «Колос» пройшов ХХХІІІ (33-й) Чемпіонат Старобільського району з бігу. У щорічних змаганнях прийняло участь майже 300 спортсменів, учнів шістнадцяти загальноосвітніх шкіл району. Юні спортсмени штурмували дистанції від 200 для наймолодших спортсменів до 1000 метрів для най витриваліших легкоатлетів.

     Як і кожен рік, організаторами фіксуються всі рекорди Чемпіонату. У цьому році всі рекорди встояли. Ближче всіх підібрався до рекорду Світличний Руслан (призер чемпіонатів України з легкої атлетики), якому на дистанції 800 метрів серед учнів 8-9 класів не вистачило 18 сотих секунди, щоб побити рекорд однофамільця Світличного Ігоря, результат якого тримається вже 32 роки.

    У загальнокомандному заліку так само підбиваються результати. У цьому році серед неповних шкіл переможцем стала команда Хворостянівської школи, друге місце у Старобільської ЗОШ № 1, а третє - Верхньопокровської ЗОШ.

    По першій групі третьою була команда Шульгинської школи, друге місце з відставанням у 5 очей від переможця була команда Підгорівської школи. Чемпіоном району в загальнокомандному заліку, в шостий раз поспіль, стала Старобільська гімназія.

    Команди нагороджені кубками та грамотами. Спортсмени зайняли призові місце нагороджені медалями, грамотами та цінними призами від організаторів відділу сім'ї, молоді та спорту, районної організації ВФСТ «Колос» та міської ради ФСТ «Спартак». 


Участь ветерана спорту в Чемпіонаті України з бігу

14 травня, у місті Київ відбувся Чемпіонат України з бігу на 10 кілометрів серед ветеранів.

Більше 100 досвідчених спортсменів з різних куточків країни зібралися, щоб пробігти улюблену дистанцію.

Підсумки змагань проводилися за рейтингом. Участь у змаганнях взяв і старобільчанин Панасейко Микола Іванович.

Пробігши 10 кілометрів за 54 хвилини 50 секунд, наш ветеран став 7 у фінальному протоколі.


Старобільщина поповнилася ще двома чемпіонами світу

З 12 по 14 травня, у місті Бобруйськ, Білорусь, пройшов Чемпіонат світу з гирьового спорту серед юнаків та дівчат.

У складі збірної України виступали два старобільчанина, Лук'янцева Марія, Майстер спорту України, студентка Старобільського технікуму ЛНАУ (тренер Суркіс В. Я.) і Корж Станіслав, кандидат у Майстри спорту України, вихованець Старобільської ДЮСШ, студент технікуму ЛНАУ (тренер Зайцев В. С.).

Обидва спортсмени, в результаті, стали чемпіонами світу у своїх категоріях.

Спортсмени, тренера і Федерація гирьового спорту України висловлюють величезну подяку спонсорам поїздки – Гамазі Олександру Миколайовичу, керівнику СТОВ АФ «Калмичанка» Молотку Віктору Вікторовичу, керівнику ТОВ «АгроДар» Закутько Миколі Андрійовичу.


Розіграли Кубок Відкриття літнього сезону з футболу

13 травня 2017 року в селі Лиман був проведений черговий Кубок Відкриття літнього сезону з футболу.

На цей раз у ньому взяло участь 10 команд, які були розбиті на три групи:

Свобода                       Елеватор                      Стандарт

Кристал                        Лиман                           Хворостянівка

Калмиківка                   СІЗО                                                Риб`янцево

Чмирівка.

За підсумками групових зустрічей півфінальні пари склали Хворостянівка-Кристал і СІЗО-Риб`янцево. В першій парі Хворостянівка обіграла Кристал з рахунком 3:0 і чекала суперника. Основний час другої півфінальної зустрічі закінчився з рахунком 0:0, по пенальті за біду здобула команда СІЗО.

У фіналі також рахунок не був відкритий. У серії післяматчевих пенальті перемогу здобула команда СІЗО з рахунком 4:3.

Переможці нагороджені кубком, а гравці і глядачі в подарунок від організаторів отримали по тарілці смачної каші.

Команди-учасниці і глядачі дякують Білого Олега і Прудникова Олега за організацію та проведення цього цікавого заходу.


Пройшли 19-ті районні змагання «Старти Надій»

Сьогодні, 16 травня, на стадіоні «Колос» пройшли традиційні змагання серед семикласників «Старти Надій». У цьому році змагання проводяться у 19-й раз. Прийняти участь у змаганнях зібралося 11 команд Старобільського району.

Діти змагалися у таких видах, як біг на 60 метрів, стрибок у довжину з розбігу, метання м'ячика, силова підготовка та естафетний біг 8 по 50 метрів в якому взяли участь 4 хлопчики і 4 дівчинки.

В результаті, більше всіх очей, за підсумками 5 видів, а саме 1443, набрала команда Старобільської гімназії. Друге місце посіла команда Підгорівської школи. Третіми у загальнокомандному заліку були учні Бутівської ЗОШ.

Так само були нагороджені переможці в особистій першості. Переможець нагороджений перехідним кубком.

Організатори висловлюють подяку за допомогу в організації змагань районної організації ВФСТ «Колос», міській раді ФСТ «Спартак» та адміністрацію і персоналу РКУ ФСК «Колос».

 


«Пройшли змагання з пляжного волейболу»

    Турнір з пляжного волейболу, присвячений Дню Перемоги, пройшов 9 травня на стадіоні «Колос».

    7 команд з Старобільського району, міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Новопсковського району. Взяли участь у традиційному турнірі.

    В результаті, гру за третє місце виграла команда «Льолік і Болік» /Лисичанськ/, яка обіграла «Мизуну» /Старобільськ+Новопсков/.

    До фіналу пройшли дві команди, що представляють Старобільський район, це «Половинкине» /Світличний Ігор, Світличний Павло/ і «Два кілера» /Писаний Данило, Ружин Богдан/.

    У трьохпартійному матчі переможцями стала команда «Два кілера».

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, кубками та цінними призами від організаторів відділу сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районної організації ФСТ «Спартак» та федерації волейболу Луганської області.


«Змагалися володарі малої ракетки»

    Традиційно, в Старобільському районі, до Дня Перемоги проводиться низка спортивно-масових заході. Одним з таких заходів став турнір з настільного тенісу, який пройшов на стадіоні «Колос» 9 травня і зібрав 10 спортсменів.

    В результаті ігор в групах, а потім фінального раунду переможцями стали: середовище чоловіків І місце – Канцеров Сергій; ІІ місце – Шевцов Андрій; ІІІ місце – Остапенко Олексій.

    Серед жінок І місце – Стукачева Альона; ІІ місце – Недовесова Юлія.

    Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями від районної організації ВФСТ «Колос» та відділу сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.


«Відбувся відкритий турнір з вуличного баскетболу»

7 травня, у неділю, на центральній площі міста Старобільськ, пройшов другий турнір зі стріт-болу присвячений Дню Перемоги «STB Street-ball».

Турнір, організований обласною організацією ФСТ «Спартак», відділом сім'ї, молоді і спорту Старобільської райдержадміністрації та Луганської федерацією баскетболу, зібрав 7 найсильніших команд: «0642» /Сєвєродонецьк/, «Під кільцем» /с. Половинкине/, «ЛНУ» /Старобільськ+Кремінна/, «N-1» /Новопсков/, «Цегла» /Сєвєродонецьк/, «Скло» /Старобільськ/, «STB United» /Старобільськ/.

Перед початком змагань спортсменів привітали з початком турніру виконуючий обов'язки мера міста Старобільськ Литвинова Яна Миколаївна та начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Світличний Ігор Валерійович.

Команди були розділені на 2 групи. Після ігор в групах визначилися фіналісти.

У грі за третє місце зіграли команди «STB United» та «ЛНУ». У цьому матчі сильнішими були стрітболісти «STB United».

Фінальна гра між командами з міста Сєвєродонецьк «0642» і «Цегла» пройшла під диктовку друге. В результаті, з рахунком 11:4 переможцями другого турніру стала команда «Цегла».

MVP турніру одностайною думкою суддів і капітанів команд визнаний гравець команди чемпіонів Ханча Микита.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та цінними призами.

Серед учасників був проведений конкурс триочкових кидків. Цей міні-турнір виграв гравець команди «ЛНУ» Карпенко Дмитро, який за 30 секунд закинув 8 м'ячів.

Окремі слова подяки хотілося б висловити організаторам від імені учасників турніру за чудово організоване свято.

Для учасників, уболівальників і гостей постійно грала музика, проходили розважальні шоу, одними з учасників яких були вихованці гуртка карате-до ДЮК «Орля», танцювальний колектив «Шанс» (керівник Максим Лиманський), вокалісти Луганської обласної бібліотеки, велосипедисти BMX і Наум Сердечний.

Так само, для глядачів був влаштований конкурс штрафних кидків, який виграв Линник Ігор у чоловічому розряді і Промашкова Вікторія у жіночому.

Окремі слова подяки висловлюємо вихованцям Старобільської ДЮСШ за допомогу у суддівстві змагань.

Організатори турніру висловлюють величезну подяку спонсорам і партнерам, які допомогли у проведенні заходу.

Слова подяки повинні почути ведучий Андрій Сергієнко, музичний супровід Юрій Березовський, DJ Олександр Огієнко, майданчик готували Олександр Буруля, Михайло Побічний і Денис Бакланів.

Фото: Савченко Р.

 


«Футбольні баталії в Кремінній»

    6 травня, в Кремінній пройшов футбольний турнір під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», організований обласною організацією ВФСТ «Колос».

   В змаганнях прийняли юнаки 2003 року народження з Старобільська, Новопскова, Новоайдара та Попасній.

   Команда нашого району була представлена вихованцями відділення футболу Старобільської дитячо-юнацької спортивної школи.

   В результаті ігор в коло, футболісти ДЮСШ посіли третє місце, обігравши лише команду Попаснянського району. Перше місце посіла команда Новопскова, друге – Новоайдару.


«Пройшла обласна спартакіада районних організацій ВФСТ «Колос»

    6 травня, у місті Кремінна, пройшла обласна спартакіада районних організацій ВФСТ «Колос».Колосовці змагалися в таких видах як легка атлетика, настільний теніс, шахи та шашки.

    У змаганнях взяли участь команди Кремінського, Старобільського, Троїцького, Новоайдарського, Новопсковського та Біловодського районів.

    У підсумку наші спортсмени досягли наступних результатів:

    Легка атлетика – Рибалко Тарас (1000м) – 1 місце, ХорольськаЄлизавета (800м) – 1 місце, команда 1 місце.

    Настільний теніс — Руденко Дмитро – 2 місце, СтукачеваАльона – 2 місце, команда 2 місце.

    Шахи – Синенко Геннадій – 2 місце, СемиряжкоОлена – 2 місце, команда 2 місце.

    Шашки – Драгола Світлана – 3 місце.

 


«Пройшов футбольний матч 1/4 Кубка Луганської області»

    У минулу суботу, 6 травня, на стадіоні села Шульгинка, пройшов футбольний матч 1/4 Кубка Луганської області.

    Старобільський «Олимп» зустрівся з командою «Химоборудование» міста Сєвєродонецьк.

    У цьому протистоянні перемогу з мінімальним розривом 2-1 здобули гості. Єдиний гол у ворота суперника забив Ткачов Юрій.


«Відбувся шаховий турнір»

    Традиційний шаховий турнір, присвячений Дню Перемоги, пройшов в минулу неділю, 7 травня, у шаховому клубі районного Будинку культури.

    У Кубку 2017 року прийняли участь 15 спортсменів різних вікових категорій.

    За підсумками 7 турів чемпіоном став неодноразовий переможець районних змагань Гросс Едуард. Третє місце зайняв Синенко Геннадій. Третя позиція у Петрова Юрія

    Переможець, призери нагороджені грамотами та цінними призами від відділу сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації.


«Зіграли у футбол присвячений пам'яті Болото П. О.»

    Традиційно, 9 травня в селі Байдівка, вже багато років, проводиться футбольний турнір присвячений Дню Перемоги та пам'яті жителя цього села Герою СРСР Болото Петру Осиповичу.Турнір 2017 року зібрав для участі 4 команди.

    У першому півфінальному матчі команда «Бутово» обіграла «Калмиківку».

    У другому матчі «Шульгинка» переграла «Байдівку».

    Фінальна гра між гравцями сіл Шульгинка і Бутово, в основний час переможця не виявила. Результат чемпіонства вирішувалася в серії післяматчевих пенальті. У цьому показнику перемогу здобула команда «Шульгинка».

 


«Зустріч любителів велоподорожей»

У перший день травня, вихованці відділення легкої атлетики Старобільської ДЮСШ, вирушили у велопробіг. Маршрут пробігу проходив по селах Чмировка, Бутово, Піщане, Половинкине, а старт та фініш був на стадіоні «Колос».

 

Головною метою пробігу було вшанувати пам'ять льотчика-винищувача Циганкова Георгія, який загинув під час Вітчизняної війни, в 1942 році в полях с. Піщане.

Весь маршрут велопробігу склав лише 16 кілометрів, але дуже запам'ятається юним легкоатлетам.

 


«Пройшов дводенний турнір з боксу»

29-30 квітня, в місті Старобільськ, пройшов Чемпіонат Луганської області з боксу. Організаторами турніру виступили Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, відділ сім`ї, молоді та спорту Старобільської райдержадміністрації, Луганська обласна федерація боксу ім. ЕО. Дідоренка та обласна організація ВФСТ «Колос».

Турнір проходив на спеціально обладнаному рингу, встановленому на сцені районного Будинку культури. Подивитися змагання прийшли досить багато любителів цього виду спорту, основну масу вболівальників складали батьки та друзі юних боксерів.

На урочистому параді відкриття змагань перед спортсменами та вболівальниками виступали голова Старобільської РДА Гаркавий А. І., голова Старобільської районної ради Кулачка М.О., заступник начальника Управління молоді і спорту Бльоскін О., виконуючий обов'язки Старобільського міського голови Літвінова Я. М. і Солошенко О. С. - помічник - консультант народного депутата України Курило В.С.

Більше 160 спортсменів різних вікових категорій з Старобільська, Рубіжного, Кремінної, Лисичанська, Сєвєродонецька, Щастя і Мілового, боролися за право представляти область на Всеукраїнських змаганнях.

Звичайно ж, найбільш чисельною була команда Старобільського району, представлена вихованцями відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи.

У перший день змагань пройшли півфінальні бої, які тривали до 6 годин вечора.

А на другий день, з ранку, пройшли фінальні поєдинки.

Команда Старобільського району, в результаті, посіла перше загальнокомандне місце, послужили цього 20 золотих нагород наших атлетів.

Слід відзначити таких спортсменів, які посіли перші місця і потрапили до складу збірної Луганської області – Черниченко Кирило, Шаповалов Іван, Дроговоз Артем, Стасилович Артем, Драгола Володимир, Романенко Володимир, Тачка Владислав.

Друге командне місце посіли боксери міста Сєвєродонецьк, а третьою була команда міста Лисичанськ.

Організатори турніру висловлюють величезну подяку за допомогу в організації турніру торгової компанії «Едельвейс» в особі Гамази О. М., фермерського господарства «Дон» в особі Девизорова С. В. і Девизорова М. С., приватному підприємцю Клоку М. В., спортивному клубу «7-Я», фермерському господарству «Агро-Макс» в особі Дугінова М., приватному підприємцю Молотку М., приватному підприємцю Пономарьову А., приватному підприємцю Шевченку Ю., приватному підприємцю Масловскому В., магазину автотоварів «Ювалас», Старобільському заводу продтоварів «VIRa» в особі Немцева О. Г. і Немцевої С. І., Народного депутата України Курило В.С.

 


«Легкоатлети Старобільщини взяли участь у Всеукраїнських змаганнях»

26-28 квітня, в місті Кропивницький, пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 років народження.

У змаганнях взяли участь переможці обласних змагань.

Всього Луганську область представляли 18 спортсменів, 10 з яких були вихованці відділення легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи.

Наші легкоатлети виступали в бігових і метальних дисциплінах.

В результаті, Хорольська Єлизавета стала бронзовим призером на дистанції 2000 метрів з перешкодами (тренер Войтенко І. Ф.).

Інші спортсмени успішно виступили на цих змаганнях, в підсумку, Старобільська ДЮСШ посіла 14 загальнокомандне місце з 56 команд-учасниць.

 


«Відбувся турнір з гирьового спорту»

    22 квітня 2017 року, в смт. Новопсков відбувсятурнір з гирьового спорту «Старт до чемпіонства».В змаганняхприйняло участь 13 команд з Луганської та Харківської областей, всьогоблизько 80-ти осіб.

    Змаганняпроводилися в різнихвіковихгрупах:

    2006 і молодше, 2004-2005, 2002-2003, 1999-2001 роківнародження.

    А такожсередюніорівта чоловіків 1998 рік і старше.У змаганнях взяли участь і ветерани, таким чином наймолодшомуучасникубуло 11 років, а найстаршому-62 роки.

Команднімісцярозподілилисянаступним чином:

1 місце — Команда Старобільського технікуму ЛНАУ

2 місце — Команда Старобільської ДЮСШ

3 місце — Команда села Рибя`нцевоНовопсковського району.

    Командипереможницібулинагороджені кубками, а чемпіони і призерив кожнійвіковійкатегоріїбулинагороджені медалями, грамотами та ціннимиподарунками.

    У командіпереможницічемпіонами стали:

Григоренко Ірина, Лук`янцеваМарія, Касьяненко Олександр, Романченко Микола.

Другімісцязайняли:Шевчук Богдан, Колесник Максим

Третємісце:ГрабкоІлля.

Четвертемісце:Артеменко Артем.


«Пройшли традиційні сімейні змагання»

    Сьогодні, 20 квітня, відбувся фінал районної спортивної гри «Тато, мама, я – здорова сім'я».Три найсильніших сімейних команди зібралися у спортивному залі Старобільської дитячо-юнацької спортивної школи, щоб з'ясувати хто вправніший, швидше.

    Всього організаторами відділом сім'ї, молоді та спорту і дитячо-юнацьким клубом «Орля» було проведено 10 конкурсів для сімей.

    В результаті, щорічних змагань переможцями стали сім'я Деряга у складі тата Андрія Вікторовича, мами Ірини Миколаївни та капітана Єви. Команда є представником Старобільської СЗОШ № 3.

    Друге місце посіли представники Лиманської школи, сім'я Зайцевих, у складі батька Вадима Сергійовича, мами Яни Петрівни і капітана Тіни, які фінішували з однаковим кількістю очей, але поступилися в показнику особистих перемог у конкурсах.

    Замикає трійку сім'я Мінчук, представники Старобільської ЗОШ № 2 І ступеню, капітан команди Данило, тато – Олександр Володимирович, мама – Ольга Романівна.

    Всі призери нагороджені грамотами, медалями та цінними призами від відділу сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Так само призи були надані Старобільською районною радою жінок, Немцевої Світланою Іванівною та Авраменко Галиною Олександрівною.

    Організатори висловлюють подяку за допомогу в організації свята адміністрації та співробітникам Старобільської ДЮСШ та міській раді ФСТ «Спартак».

 


«Пройшов Чемпіонат Луганської області з волейболу серед юних волейболістів»

    У минулу п'ятницю, 14 квітня у залі ДЮСШ відбувся Чемпіонат Луганської області з волейболу серед юнаків та дівчат 2005-2006 року народження.

    У змаганнях між хлопчиками команда Старобільської ДЮСШ не залишила шансів своїм суперникам і стала першою, обігравши при цьому Новоайдар (2 місце), Новопсков (3 місце), і Мілове (4место).

    Серед дівчаток Старобільська дитячо-юнацька спортивна школа виставила 2 команди «ДЮСШ» (тренер Черниш Ю. В.) та «ДЮСШ - 2» (тренер Світличний І. В.).У напруженій боротьбі перше місце в цьому віці посіла команда Новопсковського району, другими були юні волейболістки Новоайдарського району, а третє місце виборола команда «ДЮСШ - 2», замикає команди , на четвертому місці команда «ДЮСШ».

    Команди нагороджені грамотами та пам'ятними подарунками від організаторів.

 

 

 


«Пройшли змагання з гімнастики»

Першість дитячо-юнацького клубу «Орля» з художньої гімнастики відбулась 15 квітня 2017 року на базі спортивної зали Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 4. Керівник гуртка "Гімнастика" Вороніна Ліля Анатоліївна.

Відкрили змагання вихованці гуртка «Фітнес-аеробіка» танками «Україночка» та «Рок-н-рол».

Спортсменки змагались у 5 віковихгрупах де виконували 2 вправи з предметом на вибір. Молодшавіковагрупавиконувала 1 вправу.

Переможцізмагань.

Друга молодшагрупа – 2009 рікнародження.

І місце - Кулаковська Ольга
ІІ місце – Волошина Валерія
ІІІ місце – Лебідь Дар’я

Молодшагрупа – 2007-2008 роки народження.
І місце- Кривоносова Валерія
ІІ місце – РибалкаАльбіна
ІІІ місце – Титаренко Юлія

Середнягрупа – 2005-2006 роки народження
І місце- КучмаДіана
ІІ місце – Яцун Катерина

Старша група –2004 рік народження.
І місце - ПлосконосЕлизавета
ІІ місце – Скрипник Катерина
ІІІ місце – Кравцова Анна

Старшагрупа – 2002-2003 роки народження
І місце - СеменіхінаСніжана
ІІ місце – Головко Карина

Переможниці нагороджені грамотами та медалями від організаторів відділу сім`ї,молоді та спорту, ДЮК «Орля» та  міської організації ФСТ «Спартак».

Вітаємо переможців і бажаємо творчих успіхів та наснаги!

 

 


«Відбулася першість району з баскетболу»

    Сьогодні, 13 квітня 2017 року в спортивному залі ДЮСШ пройшла першість району з баскетболу серед юнаків, учнів 8-10 класів, ініційована відділом сім`ї, молоді та спорту, відділом освіти, міською радою ФСТ «Спартак» та новоствореної федерацією баскетболу Луганської області.

    У турнірі прийняли участь 6 команд: Старобільські школи №1, №3, №4 та гімназія, а також команди Половинкинської та Чмирівської шкіл.

    В результаті жеребкування команди були розділені на 2 групи.

    В результаті ігор в підгрупах у грі за 3 місце зійшлися учні Чмирівського НВК і Половинкинської ЗОШ. У цьому протистоянні сильнішими (9-0) були баскетболісти села Половинкине.

    Фінальна гра пройшла за участю команд переможців груп Старобільської гімназії та Старобільської ЗОШ №3. Вона закінчилася з рахунком 15:10 на користь школи №3.

    За підсумками турніру звання кращого гравця отримав Заїка Влад.

    Команди переможниці нагороджені грамотами та кубками від організаторів.

 

 


«Старобільчани взяли участь в Міжнародному турнірі»

    8-9 квітня, в місті Харків відбувся Міжнародний турнір 2017 KHARKOV OPEN з пауерліфтингу та жиму лежачи, в якому взяли участь спортсмени Старобільського району Ігнатюк Сергій і Лебідь Сергій.

    У підсумку змагань 1 місце у ваговій категорії до 100 кг з результатом 192.5 кг серед юніорів зайняв Ігнатюк Сергій, а також він виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу.


«Досягнення юного пловця»

    27-29 березня, в місті Харків, пройшла відкрита першість міста з плавання, в турнірі взяли участь плавці з багатьох областей країни. У змаганнях взяв участь старобільчанин, вихованець спеціалізованої спортивної школи «Садко» (м. Сєвєродонецьк) Мінчук Гордій.

    На дистанціях 50, 100 і 200 метрів кролем у ластах, серед старших юнаків, Гордій зайняв 5, 7 і 9 місця відповідно, що є чудовим результатом, для спортсмена 2008 року народження.

    Трохи пізніше, в місті Сєверодонецьк, пройшов Кубок міста. На цих змаганнях юний плавець заробив дві золоті нагороди на дистанціях 50 метрів в биластах і 100 метрів у моноласте, а так само два других місця на дистанціях 100 метрів кролем і 50 метрів в моноласте. Слід зазначити, що на останній дистанції Мінчук Гордій виконав норматив третього дорослого розряду.


«Команда легкоатлетів стала першою на Чемпіонаті області»

У суботу,8 квітня, в місті Лисичанськ, пройшов весняний Чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу.

Для участі у змаганнях зібралося понад 150 бігунів, які представляють майже всю область.

Команда Старобільського району була представлена вихованцями відділення легкої атлетики ДЮСШ.

Всього наша збірна включала в себе 47 легкоатлетів.

В результаті, зібравши врожай з 12 нагород різного номіналу, збірна Старобільського району стала переможцем у загальнокомандному заліку.

Свій медальний внесок у перемогу вклали:

І місце

Денькович Оксана – 1000 метрів

Світличний Руслан – 2000 метрів

Дейна Денис – 3000 метрів

Кордик Руслан – 5000 метрів

Хорольська Єлизавета – 2000 метрів

ІІ місце

Пронька Олександра – 500 метрів

Завадкая Поліна – 1000 метрів

Луганський Андрій – 2000 метрів

Рибалко Тарас – 3000 метрів

Деняк Максим – 10 000 метрів

ІІІ місце

Світличний Родіон – 1000 метрів

Тараненко Анастасія – 3000 метрів


«Старобільчанин прийняв участь у щорічному полумарафонському забігу в Києві»

8 квітня, в місті Київ, пройшов щорічний полумарафонський забіг «Київський напівмарафон Нова Пошта».

Крім основної дистанції були і забіги на 3, 5 і 10 кілометрів, естафетні змагання та благодійні

Більше 2500 атлетів стартувало на дистанції 21 кілометр, в цьому числі був і старобільчанин Іван Світличний.

Фінішувавши з результатом 1, 29, 26, Іван Світличний став 67 у своїй категорії.

Переможцем став бігун з Ефіопії, втричі місце у поляка, а третє місце посів спортсмен з України.


 

 

«Нові перемоги Старобільських гирьовиків»

7-8 квітня 2017 року в місті Києві проходив традиційний кубок України, присвячений пам'яті Е. Ф. Гарнич-Гарницького. У змаганнях взяли участь представники 12 областей України, серед яких були і два представника з Луганської області, студенти Старобільського технікуму ЛНАУ: Григоренко Ірина і Касяненко Олександр.

Обидва учасники гідно представили Луганщину на цих змаганнях не дивлячись на те, що змагання проводились серед дорослих спортсменів.

Так Касяненко Олександр завоював срібну медаль, а Григоренко Ірина выборала звання чемпіона.

На наступний день, вперше в Україні проводилися змагання «Поштовх двох гир» за 16 кг серед жінок. І в цьому новому виді змагань Григоренко знову стає переможцем.

Таким чином Ірина стала першим чемпіоном України в цьому новому виді змагань з гирьового спорту вписавши своє ім'я в таблицю рекордів. Рекорд у цьому виді вправи дорівнює 60 підйомів.

Вітаємо Ірину як із завоюванням звання Чемпіона,так і з встановленням рекорду України!


 

 «Матчева зустріч з боксу»

У минулу п'ятницю, 7 квітня, в спеціалізованому залі боксу «Прогрес», пройшла матчева зустріч з боксу, в якій взяло участь понад 90 спортсменів з Мілового, Рубіжного, Сєвєродонецька, Щастя, Сватове та Старобільська. Звичайно ж, найчисельнішою командою була старобільська збірна, яка складалася з 30 атлетів відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи. Змагання проходили в рамках підготовки до майбутньої першості Луганської області з боксу, яка пройде 29-30 квітня на базі районного Будинку культури.

В результаті змагань наша команда, в цілому завоювала 26 нагород, з яких 18 золотих, 8 срібних.

Слід зазначити, що Драгола Володимир, Черниченко Кирило, Стасилович Родіон, Стасилович Артем, Борівський Андрій, Крапля Сергій і Котів Богдан були виділені суддівською колегією як володарі кращих технік, а так само як проявили величезну волю до перемоги.

Всього через три тижні всіх спортсменів чекає велике випробування у вигляді обласних змагань, будемо тримати кулаки за наших атлетів.


 

«Перемога гуртка «Карате-до»

08 квітня 2017р. вихованці гуртка «Карате-до» дитячо-юнацького клубу «Орля» приймали участь у першості клубів Луганської області з карате JKS серед дітей, юнаків, юніорів та молоді у м. Рубіжне.

У змаганняхприйняло участь 16 вихованцівгуртка. До змаганьготувалаусіхвихованцівкерівникгуртка «Карате – до» - Чернова ТетянаАнатоліївна. Всього на змаганняхбуло до 100 учасників.

Допомогу в організаціївиїздунадали: відділу справах сім’ї, молоді та спорту та відділосвіти Старобільської РДА.

Переможці за розділами.

У віковійкатегоріїдітивіком 6-7 років:

«Ката» (бій с тінню):

ІІ місце – КолісніченкоКсенія.

ІІІ місце - ПохилькоДаниїл.

«Куміте» (бій з противником):

ІІІ місце - КолісніченкоКсенія.

«Гохон» (п’ятикроковийтехнічнийелемент)

ІІІ місце - ПохилькоДаниїл.

У віковійкатегоріїдітивіком 9-10 років:

«Ката» (бій с тінню):

Змаганнясередбілихпасків - ІІІ місце – ШубочкінРостіслав.

Змаганнясереджовтих-зелених:

І місце – КульбацькийКонстянтин.

ІV місце – Луганський Максим.

«Куміте» (бій з противником):

ІІ місце – Лошаков Дмитро Павлович.

У віковійкатегоріїдітивіком 12-13 років:

«Ката» (бій с тінню):

ІV місце–Лисих Артем.

«Куміте» (бій з противником):

ІV місце–Лисих Артем.

У віковійкатегоріїдітивіком 14-15 років:

«Ката» (бій с тінню):

ІІІ місце – ОлійникОлександр.

«Куміте» (бій з противником):

ІІ місце – ОлійникОлександр.

У віковійкатегоріїдітивіком 16+ років:

«Ката» (бій с тінню):

ІІ місце – Чернова Євгенія.

Бажаємовсімучасникам та тренеру наснаги на подальшу перемогу.


 

«Пройшов Кубок містаЛисичанська з волейболу»

На минулихвихідних, 8-9 квітня в містіЛисичанськ, пройшов Кубок міста з волейболу середчоловічих команд.

У змаганнях взяло участь 5 команд з Лисичанська, Біловодська, Рубіжного та Старобільська.

Урезультатінашіволейболісти, програвшипершідвігри, змоглизнайти в собісили, щобобігратиіншихсуперників і стати другими.

Переможцем стала команда господарівзбірнамістаЛисичанськ «Фаворит», третємісце у містаРубіжне.

Командинагороджені грамотами, гравці – медалями. Гравецькоманди «Старобільськ», В'ячеслав Войтенко, за підсумкамитурніруотримавзвання «Кращийгравець».