Проекти регіонального розвитку Старобільського району, подані до участі у конкурсному відборі проектів та програм, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2020 році

- технічне завдання по проекту «Реконструкція площинних споруд Старобільської РКУ ФСК «Колос» за адресою: м.Старобільськ, вул. Руднєва, буд.1». Проект «Реконструкція площинних споруд Старобільської РКУ ФСК «Колос» за адресою: м.Старобільськ, вул. Руднєва, буд.1» увійшов до Перспективного плану розвитку Старобільського району на 2019-2021 роки, який було сформовано та представлено на другому засіданні Ради регіонального розвитку Старобільського району за результатами 11 громадських обговорень.

- технічне завдання по проекту «Шкільний автобус як запорука безпечного регулярного безоплатного перевезення учнів до місця навчання і додому у Старобільському районі»

- технічне завдання по проєкту «Реконструкція навчальних корпусів Старобільської гімназії по вул. Руднєва (Володарського), 25, м. Старобільськ Луганської області» (коригування);

- технічне завдання по проєкту «Будівництво прибудови до будівлі Старобільської дитячо-юнацької спортивної школи Старобільської районної ради Луганської області за адресою: м. Старобільськ, вул. Центральна, 86а».